Gra Apache, którą Boeing licencjonował. Bardzo frustrująca.

Gry wojskowe za fikcję czy rzeczywistość?

Gry wojskowe, takie jak „Call of Duty”, „Ghost Point” i „Battlefield”, wypełniają półki niemal każdego sklepu, który sprzedaje gry. Chcesz dowodzić królestwem? Wypróbuj „Kingdom Come: Deliverance.” Chcesz latać myśliwcem? „War Thunder” to świetna gra. Chcesz dowodzić czołgami? „World of Tanks” i „Armored Warfare” pozwalają ci walczyć z innymi graczami. Ale czy są realistyczne?

Większość tych gier to przede wszystkim zabawki. Są to produkty związane z rozrywką. Długi patrol, czyszczenie optyki pojazdu 50 razy, a potem uderzenie w minę i strata koła bez zobaczenia wroga nie jest zbyt emocjonujące. Dlatego producenci broni rzadko angażują się w rozrywkę.

Apache: Lotnictwo wojskowe – nowe wyzwanie dla graczy

Oto gra „Apache: Air Assault” w rzetelny i zabawny sposób oddaje rzeczywistość, na ile to możliwe w grach. Gra ma realistyczne misje i uwzględnia szereg trudności, z jakimi borykają się piloci śmigłowców Apache. Sterowanie maszyną może być zawiłe, a sam lot nadaje się raczej dla osób w pełni skoncentrowanych.

Ale mimo trudności, gra zapewnia rozrywkę, która jest zbliżona do prawdziwego lotu śmigłowcem bojowym.

Misje wojskowe: Życie wirtualnego pilota Apache

Podczas rozgrywki, musisz podejmować decyzje, ostrzeliwać cele z określonej odległości i chronić swój śmigłowiec, jednocześnie lądując w trudnym terenie. To nie lada wyzwanie, ale dla tych, którzy przerwali się przez strome krzywe uczenia, gra jest ekscytująca i prawie tak realistyczna, jak to tylko możliwe.

Brak licencji to nie koniec zabawy

Niektóre gry, takie jak „War Thunder”, oferują mniej realistyczną, ale bardziej zabawną rozgrywkę. Nawet jednostki armii amerykańskiej korzystały z tej gry do szkoleń na początku pandemii koronawirusa. Mimo że producent gry „Apache: Air Assault” nie jest już znany z tak realistycznych produkcji, nie zmienia to faktu, że gra nadal pozostaje ciekawym wyzwaniem dla graczy. Jeśli jesteś ciekawy, możesz spróbować swoich sił w XBox 360 lub PlayStation 3. W końcu, większość kopii gry był używane tylko kilka razy.

Źródło : www.bing.com