Girls und Panzer wraca do World of Tanks z nowymi pojazdami premium!

World Of Tanks: Gra MMO poświęcona wojnom czołgów w II wojnie światowej

World Of Tanks to gra akcji typu MMO oparta na zespołowej rozgrywce, poświęcona wojnom czołgów z epoki II wojny światowej. Zapadnij w epickie bitwy czołgów z innymi „stalowymi kowbojami” z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów pancerzonych z Ameryki, Niemiec i ZSRR, dokładnie odwzorowanych z punktu widzenia historycznego.

W grze dostępne są tak legendarne czołgi jak Tygrys czy szybki i gwałtowny radziecki T-34, a także eksperymentalne/prototypowe maszyny takie jak potężny niemiecki czołg Maus. Gracz może mieć nieskończoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radiostacje, różne rodzaje amunicji, a także możliwość podniesienia poziomu umiejętności załogi czołgu.

Girls und Panzer wraca do World Of Tanks!

W dniach od 16 do 31 maja gracze World of Tanks mogą doświadczyć powrotu hitowego anime Girls und Panzer, tym razem z jeszcze więcej treści do odkrycia. Trzy uznane ekipy czołgów stają do służby graczy: legendarna drużyna Ankou z Ōarai Girls’ High School, Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School. W grze pojawią się nowe pojazdy Premium zainspirowane uniwersum Girls und Panzer: Tiger II Kuromorimine i BT-42 Jatkosota HS.

Tiger II Kuromorimine

Tiger II Kuromorimine jest dumą arsenału czołgów Kuromorimine Girls’ High School. Jego groźne działo i solidna pancerz sprawiają, że idealnie pasuje do podejścia Nishizumi do tankeryzmu – skupiającego się na precyzyjnych atakach i nieprzeniknionej obronie, w których Kuromorimine odnosi sukcesy. Tiger II odegrał kluczową rolę w postępach Kuromorimine w 63. Narodowym Turnieju Sensha-dō w szkole średniej, a pod dowództwem Eriki Itsumi odegrał także bohaterską rolę w pokonaniu Kuromorimine przez Ōarai w finałach turnieju.

BT-42 Jatkosota HS

Kompaktowy BT-42 Jatkosota HS mieści trzyosobową załogę: dowódcę Mikę, ładowacza Aki i kierowcę Mikko z drużyny czołgów Jatkosota High School. Najbardziej skuteczny w walce na tle podnoszącej na duchu melodii kantele Säkkijärven Polkka, BT-42 świetnie sprawdza się w walce z bliska, gdzie jego haubica dużego kalibru może naprawdę zabłysnąć. Moment chwały BT-42 nadszedł podczas bitwy o Ōarai, gdy jego zawieszenie Christie pozwoliło mu dalej jeździć nawet bez gąsienic i bohatersko zlikwidować pluton M26 Pershingów z drużyny All-Stars University Team.

Twój ulubiony team na polu bitwy

Postacie z Girls und Panzer przynoszą swoje pełne życia osobowości na pole bitwy, z niestandardowymi dubbingami dostarczanymi przez oryginalne aktorki głosowe. Możesz wspierać swój ulubiony zespół sensha-dō, wykonując misje i rekrutując preferowanego bohatera do dowodzenia pojazdami.

Konkursy i nagrody

Tankowcy będą mieli dostęp do rozszerzonego zestawu elementów 2D, w tym emblematów, napisów i naklejek reprezentujących szkoły i zespoły z uniwersum Girls und Panzer. Dodatkowo, wszyscy gracze będą mogli wziąć udział w specjalnych misjach, które nagrodzą ich przeróżnymi przedmiotami tematycznymi GuP, w tym takimi jak dowódcy Miho, Mika i Erika.

World Of Tanks jest dostępny na PS4, Xbox One oraz PC.

Źródło : www.bing.com