Girls und Panzer wraca do World of Tanks z nową zawartością!

World Of Tanks: Gra Akcji MMO na Podstawie II Wojny Światowej

World Of Tanks to gra akcji MMO oparta na współpracy zespołowej, poświęcona konfliktom pancernym. Wyrusz w niesamowite bitwy czołgów z okresu II wojny światowej z innymi „kowbojami stalowymi” z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów pancernych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, starannie odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Ride legendarne czołgi Tiger, lub wybierz szybki i zwinny radziecki T-34, doskonal swoje umiejętności strzeleckie z amerykańskim działa polowego 155mm M40 Gun Motor Carriage, lub wypróbuj eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak niemiecki potwór Maus. Gracz może mieć nieograniczoną liczbę czołgów w „garażu”, wszystkie maszyny mogą być ulepszane na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także członków załogi czołgu można awansować.

Girls und Panzer w World Of Tanks: Powrót Legendy

Gracze World of Tanks mają okazję cieszyć się hitową franczyzą anime Girls und Panzer, która powraca do World of Tanks, tym razem oferując jeszcze więcej zawartości do zabawy. Od 16 maja do 31 maja, dowódcy czołgów będą mieli okazję skorzystać z doświadczenia trzech renomowanych załóg. Legendarne Team-Ankou z Ōarai Girls’ High School jest wspierane przez dwie kolejne drużyny z innych szkół, gdzie sztuka sensha-dō jest szanowana: Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School.

Do Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou gracze będą mogli zdobyć nowe pojazdy premium inspirowane wszechświatem Girls und Panzer: Tiger II Kuromorimine i BT-42 Jatkosota HS.

Novelty w World Of Tanks: Nowe Pojazdy Premium

Tiger II Kuromorimine zajmuje czołowe miejsce w arsenale sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School. Jego przerażające działo zdolne do zadawania ogromnych szkód, oraz jego solidna zbroja sprawiają, że doskonale nadaje się do podejścia Nishizumi do tankeryzmu – z naciskiem na precyzyjne ataki i nieprzeniknioną obronę – w którym Kuromorimine się specjalizuje.

Kompaktowy BT-42 Jatkosota HS mieści trzyosobową załogę: Dowódca Mika, Ładowacz Aki i Kierowca Mikko w drużynie sensha-dō Jatkosota High School. Najbardziej skuteczny w walce przy radosnej melodii kantele Säkkijärven Polkka, BT-42 wyróżnia się w walce z bliska, gdzie jego haubica dużego kalibru może naprawdę zabłysnąć.

Personalizacja w World Of Tanks: Nowe Zestawy Elementów 2D

Gracze mają dostęp do rozszerzonego zestawu elementów personalizacji 2D, w tym emblematów, napisów i naklejek reprezentujących szkoły i drużyny z wszechświata Girls und Panzer, unikatowego stylu Ōarai, dwa nowe style Kuromorimine i Jatkosota High School 2D, oraz kolekcja dekali w stylu chibi i pin-up, prezentujących liderów każdej szkoły.

Ponadto, wszyscy gracze mogą wziąć udział w specjalnych misjach, które nagrodzą ich różnymi przedmiotami związka z Girls und Panzer, w tym bardzo pożądanymi takimi jak Dowódcy Miho, Mika i Erika. Gracze muszą tylko wybrać łańcuch misji bitew dla dowolnego Dowódcy, którego chcą otrzymać.

World Of Tanks jest dostępny na PS4, Xbox One i PC.

Źródło : www.bing.com