Games Lesta zaprosiło kody World of Tanks w 2023 roku


Masz prawo potwierdzić rejestrację na wszystko, co podałeś w swoim zamówieniu podpisania tego oświadczenia. Lesta Games / World of Tanks: Potwierdź swój adres e-mail.

Idź i zrób próbę. Każdy utwór zawiera eksperyment i będzie ekstrawagancją. Proszę nie wahaj się, aby przejść szkolenie. formacji, aby zdobyć 500 sztuk złota, 17 500 kredytów i 3 dni „Atlasu Premium”, a następnie wykonać zadania Akademii Pancernej (32 elementy).

Rejestracja World of Tanks z kodem bonusowym.

Po utworzeniu nowego profilu kod, który dostarcza nam World of Tanks, daje bonus podczas gry w World of Tanks. Za ich aktywację możesz kupić złoto w grze, dni premium, kredyt (srebro), czołg do wynajęcia lub cokolwiek innego na zawsze. Po wypełnieniu pól e-mailem wybierz nazwę gry i wprowadź hasło, a następnie kliknij kolumnę. Czy masz kod zaproszenia?

Aktywacja kodów podczas rejestracji w World of Tanks.

World of Tanks oferuje 3 kody bonusowe po automatycznej rejestracji.

Jeśli żadnemu z nich się nie spodobało, wpisz kod – Lesta Games for World of Tanks („Gry akcji”) w kolumnie Specjalne nad poprzednimi polami podczas wchodzenia do formularza rejestracyjnego, kod, który jest poprawny, a jedno z rzeczywistych zaproszeń zostanie wysłane ważny dla twojego konta.

TAHKI (polecamy ten, daje złoto). Jeśli wypożyczą więcej pojazdów 6-7 poziomu na 10 bitew, TANKOLET jest strzałem w dziesiątkę. RENT2T2LT (gorszy w bonusach od dwóch poprzednich).

Darmowy kod zaproszenia do World of Tanks 2023.

W tym akapicie opowiemy więcej o działaniu kodów zaproszeń w Lesta Games dla World of Tanks. Podczas tworzenia nowego profilu w grze można aktywować tylko prosty kod. Jeśli nie zauważyłeś osobnej kolumny do natychmiastowego wprowadzenia, ale to nie jest przerażające. Zaledwie siedem dni po rejestracji możesz wpisać wybrane zaproszenie w polu zaproszenia.

Lesta Game Center (przez program uruchamiający). Na stronie sklepu premium (przez przeglądarkę).

Poniższa tabela zawiera ważne kody zaproszeń i pomoże Ci wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, a także ten, który najbardziej Ci się podoba. Jeśli mówimy o korzyściach ekonomicznych dla konta, najgrubszym kodem jest TAHKI.

Złote profity są dostępne w grze World of Tanks.

Karty bonusowe to rodzaj symboli, które są wprowadzane automatycznie po utworzeniu konta. Deweloperzy udostępniają im ograniczoną liczbę aktywacji lub z ograniczonym czasem trwania. Często dobrze, że je aktywują.

Mamy specjalne dni kart kredytowych; osobiste rezerwy na premię do rolnictwa srebra, doświadczenie bojowe lub załogę; osobista misja bojowa (łańcuchy lub turnieje; wypożyczalnia sprzętu; różne materiały eksploatacyjne i książki z doświadczeniem załogi.

Lesta Games często wydaje kody bonusowe do promocji, czasami jako rekompensatę lub w czasie zbiegającym się z określonymi wydarzeniami (Dzień Zwycięstwa, Dzień Ojców, Nowy Rok itp.). To jest standardowy kod bonusowy do rejestracji nowego profilu z gadżetami: „Istnieje oficjalny kod bonusowy”, mówi znajomy.

Po utworzeniu konta możesz z nich korzystać:

Blog jest tam, gdzie jest nazwa. W grze będziesz w programie uruchamiającym.

Mogą być aktywowane albo w dowolnym momencie, albo w dowolnym momencie.

Dodatkowe bonusy

Otrzymasz różne nagrody za każdą z akademii czołgów – od: „Nie chodzi tylko o czołgi”.

16 dni najwyższej klasy 4 000 000+ srebra 3 czołgi premium Obiekt 703 Wariant II, CS-52 LIS, TS-5 do wynajęcia na 14 dni 40 000+ darmowego doświadczenia Cele do zdobycia x5 doświadczenia Wyposażenie Instrukcje walki Rozbudowa koszar i hangaru Fragmenty uniwersalne i narodowe Osobiste rezerwy dla rezerw osobistych, osłów i fragmentów narodowych Kontynenty i fragmenty narodowe Obiekty dla rezerw osobistych i fordów oraz rezerwy neoliberalne fess, Obiekt

Kilka osób mogłoby zdobyć 450000 srebra i 500 darmowego doświadczenia, więc ukończenie misji bojowych jest możliwe.

Dlaczego kod bonusowy nie zadziałał?

Kody bonusowe zmieniają się zawsze z powodu wygaśnięcia lub tylu godzin, ile wynosi ilość aktywacji. Czasami kody są ważne przez kilka miesięcy. Każdy kod można wprowadzić tylko raz na konto.

W jednym artykule zebraliśmy wszystkie kody bonusowe do World of Tanks, które są regularnie aktualizowane o nowe.Źródło : https://game-news24.com/2023/03/16/games-lesta-invited-the-world-of-tanks-codes-in-2023/