FV4005 Restoration Project: Premiera skóry „Henhouse” oraz Tankfest 2024

Projekt Restauracji FV4005 ma na celu przywrócenie kawałka historii wojennej

Wszystko zostanie ujawnione podczas Tankfest 2024
Zdobądź skórkę „Henhouse” w grze

World of Tanks Blitz zaprasza wszystkich do oddania się wspólnej pasji do czołgów poprzez restaurację FV4005 w Muzeum Czołgów w Bovington. Projekt Restauracji FV4005, nowe przedsięwzięcie dla cross-platformowego MMO, rozpocznie wysiłki mające na celu zachowanie kawałka dziedzictwa zbrojeniowego Wielkiej Brytanii i zaprezentuje FV4005 podczas Tankfest z deklaracją wsparcia w wysokości 20 000 funtów.
Zgodnie z tym wszystkim, World of Tanks Blitz wprowadzi skórkę „Henhouse”, która pozwoli ci ozdobić swój czołg FV4005 po brzegi w grze akcji opartej na drużynie. Możesz zdobyć tę ekskluzywną nagrodę od 27 czerwca do 3 lipca, wystarczy tylko wykonać określone zadania przez siedem dni i osiągnąć łączny wynik 100 000 punktów wytrzymałości na kolejnych etapach.
Tankfest 2024 odbędzie się od 28 do 30 czerwca. Według Richarda Cutlanda, Szefa Relacji Wojskowych w Wargaming, „Ten ekscytujący historyczny rewanż FV4005 zdobył zarówno zainteresowanie, jak i pasję naszej niesamowitej bazy graczy. Inwestując w te inicjatywy, World of Tanks pomaga zachować i dzielić się nieocenioną wiedzą na temat walki czołgowej z entuzjastami, odwiedzającymi i przyszłymi pokoleniami.”

Zdobądź oficjalne gadżety związane z Tankfest

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem merchandisingu w stylu Tankfest w realu, możesz zajrzeć do oficjalnego sklepu licencyjnego World of Tanks, aby się zapełnić (albo lepiej, sprawdź naszą listę kodów do wymiany, aby otrzymać darmowe przedmioty w grze także!)

Dołącz do społeczności World of Tanks Blitz

Teraz, jeśli chcesz wziąć udział w całej zabawie, możesz to zrobić, sprawdzając World of Tanks Blitz w App Store oraz w Google Play Store. Jest to gra free-to-play z możliwością dokonywania zakupów w aplikacji.
Możesz również dołączyć do społeczności na oficjalnej stronie Facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, odwiedzić oficjalną stronę internetową, lub rzucić okiem na zamieszczony powyżej film, aby poczuć atmosferę i wizualizację wydarzenia.

Źródło : www.pocketgamer.com