Funkcjonujący armatni World of Tanks zaskakuje szczegółami.

Nowy system do gry World of Tanks z funkcjonującym działem.

Gameplay World of Tanks w rzeczywistości.

Dla niektórych graczy gra wideo wymaga poziomu zaangażowania lub realizmu. To dlatego niektórzy ludzie skłaniają się w stronę symulatorów lub dlatego inni czasami ujawniają poufne informacje (co raz po raz) w związku z tym, jak realistyczna jest gra. Zaangażowanie w dokładność jest tym, co sprawia, że ten system do gry „World of Tanks” jest tak imponujący.

Film, opublikowany na X przez użytkownika @Shaihuluddedune, pokazuje trzyosobowy system do gry. Konstrukcja do gry jest tak szczegółowa, że zawiera działko czołgu. Cóż, w pewnym sensie. Istnieje armata CO2 zamocowana na biurku, którą jedna osoba zasila butelkami dwulitrowymi jako „amunicję”, a armata wypluwa je z powrotem po każdym strzale. Jest to równie skomplikowane, co imponujące. Ktoś wyraźnie miał pomysł i zrealizował go. Nie wiadomo, czy którekolwiek z graczy widocznych na filmie jest naprawdę czołgistą, czy tylko entuzjastami broni pancernych.

Wideo prezentujące system do gry „World of Tanks”.

System do gry „World of Tanks”, pozornie obsługiwany przez zespół w Chinach, jest bardziej przestronny niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka elementów, które mają na celu naśladowanie faktycznej obsługi pojazdu pancernego. Kierowca kontroluje czołg w grze przez kierownicę podłączoną do systemu do gry. Obserwator kieruje wieżyczką, korzystając z zestawu do wirtualnej rzeczywistości Oculus, oraz przestawia działo za pomocą korby. Kiedy nadszedł czas, aby strzelić, dosłownie naciska na duży czerwony przycisk, a ekran telewizora, na który patrzą, pokazuje trafienie.

https://x.com/Shaihuluddedune/status/1796563950525661401

Ale bądźmy szczerzy, centralnym punktem tego systemu jest funkcjonująca armata CO2. Ładowacz wkłada nową butelkę z napojem gazowanym, „strzela”, a wyrzuca „wydaną” łuskę. Ładowacz wyrzuca ją, sięga po kolejną do nowej salwy. Warto dodać, że większość używanych butelek wydaje się być pustymi butelkami Mountain Dew.

Źródło : www.bing.com