Fora War Thunder Podobno przeciekają tajne specyfikacje czołgów Leclerc


Najwyraźniej było jeszcze jedno whoopsie na tym War Thunder fora – tajne specyfikacje francuskiego czołgu Leclerc wyciekły rzekomo w poście na forach z powodu kłótni.

Graczom, którzy uwielbiają tarzać się w czołgach i siać chaos, nie brakuje w dzisiejszych czasach zabawnych gier. Niezależnie od tego, czy są to darmowe tytuły, takie jak Świat czołgów (który otrzymał kilka poważnych ulepszeń interfejsu użytkownika na początku tego roku) lub kreskówkową akcją, taką jak gra niezależna Czołg 51, jest mnóstwo zabawy.

Zrozumiałe, że fani tych machin wojennych mogą czasami być trochę… przesadnie entuzjastyczni. Ten entuzjazm może czasami mieć rzeczywiste konsekwencje i wygląda na to, że niefortunny incydent wydarzył się dzisiaj na War Thunder fora: użytkownik forum prawdopodobnie ujawnił tajne specyfikacje czołgów.

War Thunder Argument na forum doprowadził do rzekomego wycieku tajnych specyfikacji francuskich czołgów

Jak donosi UK Defense Journal (przez Reddit), rzekomy wyciek tajnych specyfikacji czołgów na stronie War Thunder fora są oczywistym wynikiem kłótni między użytkownikami o to, jak francuski czołg Leclerc został przedstawiony w grze.

Dyskusja, o której mowa, odbyła się w wątku zatytułowanym „Leclerc S1 vs S2” na War Thunder fora. Rzekomy wyciek tajnych informacji został teraz ocenzurowany, a moderatorzy forum opublikowali ostrzeżenie w wątku, po raz kolejny przypominając użytkownikom, aby tego nie robili. zamieszczać tajne informacje wojskowe na forum gry wideo.

„Chłopaki [it’s] nie [funny] przeciekać tajne dokumenty nowoczesnego sprzętu, które narażasz życie wielu [at] którzy pracują na co dzień z pojazdami!” przeczytał post moderatora o imieniu JagdEnte. „Trzymaj się [mind] że dokumenty te zostaną natychmiast usunięte wraz z sankcjami. Dziękuje za przeczytanie!”

Jak można się spodziewać, we Francji obowiązują przepisy zabraniające niewłaściwego obchodzenia się z informacjami niejawnymi. Jedno z takich przepisów przewiduje surowe kary, w tym do siedmiu lat pozbawienia wolności i grzywnę w wysokości 100 000 euro.

To nie pierwszy raz, kiedy War Thunder fora rzekomo zawierały również tajne informacje wojskowe; na początku tego roku dowódca Challengera 2 miał przesłać tajne specyfikacje brytyjskiego czołgu podstawowego. Incydent był na tyle poważny, że Gaijin Entertainment otrzymało potwierdzenie od brytyjskiego Ministerstwa Obrony, że przedmiotowa dokumentacja rzeczywiście została utajniona.

Nie jest jasne, jakie kary prawne (jeśli w ogóle) zostaną nałożone na użytkownika, który rzekomo mówił o informacjach niejawnych; Gaijin Entertainment ma politykę nakładania sankcji na użytkowników, którzy naruszają te zasady. W rzeczywistości wydaje się, że firma nie jest pewna, czy te informacje rzeczywiście jest sklasyfikowane, ale traktuje te posty jako takie z dużą ostrożnością.

„[It’s] nie dla nas, aby wyjaśnić, co każdy [government/authority allows]”, przeczytaj komentarz menedżera społeczności gry, Smin1080p. „Mówiąc prościej, nie będziemy obsługiwać, przekazywać ani zezwalać na jakąkolwiek formę [documentation/source] i będziemy postępować zgodnie z każdą procedurą prawną, która jest zgodna ze wspomnianą dokumentacją. Chyba że jasne [authoritative] zostanie wysłana zatwierdzenie, że źródło nie jest sklasyfikowane, będziemy traktować je tak, jak jest i postępować zgodnie z nim z niezbędnym procesem zgodnie z wszelkimi ograniczeniami prawnymi lub wymogami.

Pasjonat gry jest całkowicie w porządku, ale prawdopodobnie powinieneś postawić granicę w łamaniu prawa i ryzykowaniu życia ludzi w prawdziwym świecie. Możesz zagrać War Thunder za darmo na PC, PlayStation, Xbox i innych platformach za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Co sądzisz o rzekomych wyciekach tajnych informacji o czołgach? War Thunder fora po raz drugi w roku? Jaka jest twoja ulubiona gra z nowoczesnymi czołgami? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://techraptor.net/gaming/news/war-thunder-forums-allegedly-leak-classified-leclerc-tank-specs