Finał Metal Fest World of Tanks związany z Iron Maiden

Wargaming i Iron Maiden łączą siły w grze World of Tanks Modern Armor, aby stworzyć niezwykłą kombinację militarnego symulatora i heavy metalu! To niesamowita nowina dla fanów obu tych światów. Ikoniczny mascot zespołu, Eddie, dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, tuż po rekrutacji Vic Rattleheada z Megadeth.

Iron Maiden jako główna gwiazda

Zamykając Metal Fest, Iron Maiden będzie miało swoje logo na czołgach w grze. To część „trzyaktowego wydarzenia muzycznego” w grze, które miało już udział Sabaton w akcie pierwszym i Megadeth w akcie drugim. Teraz Iron Maiden zostaje uznane za „główną gwiazdę” w Akcie 3.

Nagrody związane z Iron Maiden

Od teraz do 3 października gracze będą mieli okazję zdobywać specjalne nagrody związane z Iron Maiden, w tym czołg TO-55 z motywami z albumu Senjutsu oraz unikalny czołg oparty na A Matter of Life and Death, ekskluzywny dla tej gry i tego wydarzenia.

Eddie jako dowódca i inne bonusy

Fani będą mogli zdobyć Eddiego jako dowódce 3D Hero w grze, wraz z unikalnym voiceoverem. A to nie wszystko! Będzie też „14 różnych standardowych dowódców Eddiego do zebrania” zainspirowanych okładkami albumów Iron Maiden.

Motywy muzyczne i dostępność

Ponadto, gracze będą mogli słuchać piosenek „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadają wymienione wcześniej czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, czyli PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com