Epiczna kolaboracja Teenage Mutant Ninja Turtles w World of Tanks Blitz! Dostań pełną zbroję dla żółwi ninjas!

Wprowadzenie

W grze World of Tanks Blitz kolaboracja z Teenage Mutant Ninja Turtles wzbudza ogromne zainteresowanie i dostarcza graczom wiele emocji i nagród.

Współpraca z TMNT

W grze World of Tanks Blitz gracze mogą teraz współpracować z bohaterami ze swojego dzieciństwa, czekają ich liczne nagrody za pokonanie złego Shreddera.

W lutym odbyło się wydarzenie Into the Sewers, które zapowiadało nadejście bitwy przeciwko Shredderowi, ale to był dopiero początek tej niesamowitej kolaboracji.

Operacja Cowabunga

1 maja rusza Operacja Cowabunga – 60-etapowe wydarzenie w grze World of Tanks Blitz z nagrodami w postaci avatarów oraz skórek na czołgi inspirowanych postaciami Leonardo, Donatello, Raphael oraz Michelangelo.

Graczom, którzy pokonają Shreddera, czeka legendarne malowanie kamuflażowe na czołg P.44 Pantera inspirowane samym złoczyńcą.

Twórcy gry World of Tanks Blitz postawili na współpracę z TMNT z powodu ogromnej popularności bohaterów i niezapomnianych wspomnień z dzieciństwa, dążąc do stworzenia czegoś wyjątkowego.

Rozpoczęcie Operacji Cowabunga

Rozpoczęcie operacji zapowiedziane jest na dzień 1 maja 2024 roku na wszystkich platformach, w tym iOS, Android, oraz Nintendo Switch.

Śledźcie stronę Pocket Tactics na Twitterze, ponieważ już w przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs, którego nie warto przegapić.

Podsumowanie

Chcecie dowiedzieć się więcej o kolaboracji Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel? A może interesuje was wydarzenie World of Tanks Dune Part Two? Sprawdźcie nasze relacje i czerpcie przyjemność z niesamowitych doświadczeń w grze World of Tanks Blitz.

Źródło : www.bing.com