Ekipy z Girls und Panzer powracają do World of Tanks. Zdobądź nowe czołgi!

World Of Tanks jest grą akcji online typu massively multiplayer, opartą na starciach czołgów z okresu II wojny światowej. W grze możemy wziąć udział w bitwach wraz z innymi graczami z całego świata. Nasze arsenale obejmują ponad 150 pojazdów zbrojnych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego starannie odwzorowanych pod względem historycznym. Mamy do dyspozycji takie legendarne czołgi jak Tiger, szybki T-34 radziecki, amerykański M40 Gun Motor Carriage kalibru 155 mm do celów artyleryjskich oraz eksperymentalne/prototypowe pojazdy takie jak monstrualny Maus z Niemiec. Gracz może posiadać nieograniczoną liczbę czołgów w „garage”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także załoga czołgu może awansować.

Girls und Panzer w świecie World Of Tanks

Od 16 do 31 maja gracze będą mieli okazję dołączyć do trzech renomowanych załóg. Legendarne Team-Ankou z Oarai Girls’ High School zostaje wspomagane przez dwie inne drużyny z innych szkół, gdzie sztuka sensha-dō jest szanowana: Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School. Gracze będą mieli okazję zdobyć nowe pojazdy Premium zainspirowane uniwersum Gryz i Czołgi: Tiger II Kuromorimine oraz BT-42 Jatkosota HS.

Tiger II Kuromorimine zajmuje ważne miejsce w arsenale sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School. Jego groźne działo, zdolne do zadania ogromnych obrażeń, oraz jego solidna pancerz sprawiają, że idealnie nadaje się do podejścia Nishizumi do tankowca – z naciskiem na precyzyjne ataki i nieprzeniknioną obronę – w którym Kuromorimine się specjalizuje. Tiger II był integralny dla postępu Kuromorimine w 63. Narodowym Turnieju Sensha-dō w szkole średniej, a pod dowództwem Eriki Itsumi odgrywał także dzielny role w pokonaniu Kuromorimine przez Oarai w finale turnieju.

BT-42 Jatkosota HS mieści trzyosobową załogę: Dowódca Mika, Ładowacz Aki i Kierowca Mikko w drużynie sensha-dō Jatkosota High School. Jest najbardziej efektywny w walce przy podnoszących na duchu dźwiękach melodii kantele Säkkijärven Polkka, BT-42 doskonale radzi sobie w walce na bliskie dystanse, gdzie jego haubica dużego kalibru może świetnie się sprawdzić. Swoją chwilę chwały BT-42 przeżył podczas Bitwy o Oarai, gdy jego zawieszenie Christie pozwoliło mu nadal poruszać się nawet bez gąsienic i bohatersko wyeliminował pluton M26 Pershingów z drużyny Uniwersytetu All-Stars.

Postaci z Girls und Panzer niosą swoje pełne życia osobowości na pole bitwy, z niestandardowymi napisami głosowymi dostarczanymi przez oryginalne aktorki głosowe. Dotyczy to całej drużyny-Ankou z Oarai Girls’ High School (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama i Mako Reizei), Eriki Itsumi z Kuromorimine Girls’ High School oraz drużyny Jatkosota High School (Mika, Aki i Mikko). Gracze mogą przyłączyć się do swojego ulubionego lidera drużyny sensha-dō, wykonywać misje i zwerbować preferowanego bohatera do dowodzenia swoimi pojazdami.

Gracze mogą także mieć dostęp do rozszerzonego zestawu elementów ustawień 2D, w tym emblematów, napisów oraz naklejek reprezentujących szkoły i drużyny z uniwersum Gryz i Czołgów, unikalny styl Ōarai, dwa nowe style 2D Kuromorimine i Jatkosota High School oraz kolekcję naklejek w stylu chibi i pin-up z liderami każdej szkoły. Wszyscy gracze mogą także brać udział w specjalnych misjach, które nagrodzą ich różnymi elementami tematycznymi Gryz i Czołgów, w tym szczególnie pożądanymi takimi jak Dowódcy Miho, Mika i Erika. Gracze muszą tylko wybrać łańcuch misji bojowych dla dowolnego Dowódcy, którego chcą otrzymać.

World Of Tanks jest dostępny na PS4, Xbox One i PC.

Źródło : www.bing.com