Ekipa trzech graczy używa niesamowitych kontrolerów w realistycznej grze World of Tanks

Nowo ukazało się wideo pokazujące trzyosobowy zespół korzystający z niesamowitego zestawu realistycznych sterowników do uruchomienia gry World of Tanks.

Niesamowity zestaw sterowników do gry World of Tanks

Istnieje wiele powodów, dla których gracze tworzą niestandardowe ustawienia kontrolerów do swoich ulubionych gier. Niestandardowy kontroler mogłby zapewnić wzmocnione wrażenia immersji, tak jak ten wiralowy zestaw do gry World of Tanks, który jest równie skomplikowany, co imponujący.

Zestaw, opublikowany w mediach społecznościowych, obejmuje działający armatę CO2 i wymaga współpracy wielu członków zespołu, podobnie jak prawdziwy czołg. Po pierwsze, jest kierowca, który kieruje samym czołgiem, używając kierownicy Volkswagena.

Po drugie jest obserwator, który korzysta z gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Go, aby sprawdzić linie widoczności i celować w armatę czołgu, używając szeregu korby. Trzecim członkiem jest ładowacz, który przygotował armatę przy pomocy CO2, „pracująca” armata wymaga odładowania pustych butelek Mountain Dew przed oddaniem strzału.

Zestaw sam w sobie jest starannie przygotowany, aby symulować prawdziwą walkę czołgów, z serią pracujących pozornie razem przewodów. Gra World of Tanks na PC nie obsługuje natywnie kontrolera, co oznacza, że wszelkie wejścia muszą zostać przetłumaczone za pośrednictwem emulatora klawiatury i myszy, nadpisując wejścia z armaty, korb i kierownicy, aby były interpretowane z poziomu sprzętu.

Popularne narzędzia tłumaczenia wejść, takie jak JoyToKey, były najprawdopodobniej używane do ułatwienia korzystania z tego gigantycznego zestawu.

Oczywiście, ta konkretna konfiguracja nie jest praktyczna dla większości osób, ponieważ wymaga nie tylko trzech osób, ale również dużej przestrzeni oraz inwestycji w szereg fizycznych rekwizytów i elektroniki. Nie wspominając o wysiłku związanym z podłączeniem wszystkiego, aby działało zgodnie z zamierzeniem w grze.

Niektórzy komentatorzy na X / Twitterze wspomnieli, że chcieliby zobaczyć zestaw w akcji w grze o większym nacisku na realizm, takiej jak ARMA 3 lub War Thunder.

Źródło : www.bing.com