Dzisiaj jest pierwszy dzień Halloweenowego wydarzenia World Of Tanks, które zawiera nową przerażającą zawartość


W to Halloween, Halloweenowe wydarzenie World of Tanks rozpocznie się 20 października 2022 roku. W World of Tanks na PC znajdzie się pięcioosobowa załoga charyzmatycznych postaci. Odkryj ukryty skarb wydarzenia Zaginiona Piramida w wydarzeniu Monster Mash (World of Tanks Modern Armor).

W World of Tanks na PC nadchodzi Sezon Wiedźmy, obejmujący wydarzenie Dyniowe Uderzenie. Dołącz do sabatu czarownic pilotujących czołgi, które zaginęły w drodze do naszego ziemskiego domu. Bitwy PvP w pojazdach poziomów VI–VIII na czterech halloweenowych mapach.

W World of Tanks Blitz gracze szukają zaginionej piramidy, a gdy już tam będą, będą walczyć o bogactwa, które posiada. Obejmują one konto premium, dopalacze, kredyty i czołg Sinister Medjay.

Skarb Piramidy, zawierający więcej bogactwa i nagród, powraca, począwszy od 18 października. W odpowiedzi na swoją popularność wśród graczy, Monster Mash potrwa w tym roku dwa tygodnie.

Podczas tego wydarzenia gracze będą walczyć z potwornymi czołgami na jednej z dwóch specjalnych map Halloween: Grim Graveyard lub Dead City. Ci, którzy nie nabyli jeszcze czołgu Monster w garażu, mogą również zagrać w tryb Monster Mash. Spectre to przerażający czołg średni VI poziomu, który będzie dostępny za darmo w każdym garażu tylko podczas wydarzenia Monster Mash.

Sprawdź poniższe zajawki:Źródło : https://list23.com/1102871-today-is-the-first-day-of-the-world-of-tanks-halloween-event-which-includes-new-scary-content/