Dziewczyny Und Panzer wracają do World of Tanks w ekscytującym wydarzeniu crossover od 16 do 31 maja

Girls Und Panzer powróciły do świata gry World of Tanks w nowym wydarzeniu crossover, które nie było widoczne od lat.

Zestawienie artykułu

Girls Und Panzer powraca do świata World Of Tanks w ekscytującym wydarzeniu crossover trwającym od 16 do 31 maja.

Przejmij kontrolę nad czołgami z renomowanych szkół sensha-dō i dostosuj swoje pojazdy za pomocą unikalnych przedmiotów 2D.

Czołgi Tiger II i BT-42 przynoszą siłę ognia i taktykę Girls Und Panzer do bitew w grze.

Oryginalne aktorki głosowe zwiększają rozgrywkę dzięki dostosowanym dialogom dla ulubionych postaci z Girls Und Panzer.

Girls Und Panzer x World Of Tanks

Czołg Tiger II Kuromorimine, zajmujący dumne miejsce w arsenale sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School, jego groźna armata, zdolna do zadawania niszczących obrażeń, oraz wytrzymała zbroja sprawiają, że doskonale nadaje się do podejścia tankeryzmu Nishizumi, w którym Kuromorimine się specjalizuje—z naciskiem na precyzyjne ataki i nieprzeniknioną obronę. Tiger II odegrał kluczową rolę w Narodowym Turnieju Szkół Sensha-dō i pod dowództwem Eriki Itsumi odegrał również bohaterską rolę w późniejszej porażce Kuromorimine z Oarai w finałach 63. turnieju.

Kompaktowy BT-42 Jatkosota HS, z trzyosobową załogą: Dowódcą Mika, Ładowaczem Aki i Kierowcą Mikko w zespole sensha-dō Jatkosota High School. Najbardziej skuteczny w walce przy energetycznym dźwięku kantele melodia Säkkijärven Polkka, BT-42 sprawdza się w walce w zwarciu, gdzie jego haubica dużego kalibru może naprawdę zabłysnąć. Chwila chwały BT-42 nadeszła podczas Bitwy o Oarai, kiedy jego zawieszenie Christie pozwoliło mu kontynuować jazdę nawet bez gąsienic i bohatersko wyeliminować pluton M26 Pershingów z Hand-Picked University Team.

Postacie z Girls und Panzer wniosą swoje pełne werwy osobowości na pole bitwy, dzięki dostarczonym przez oryginalne aktorki głosowe dialogom. Obejmuje to całą drużynę Team-Ankou z Oarai Girls’ High School (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama, Mako Reizei), Erikę Itsumi z Kuromorimine Girls’ High School oraz drużynę Jatkosota High School (Mika, Aki, Mikko). Gracze mogą więc wyrównać się z ulubionym liderem drużyny sensha-dō, wykonać misje i rekrutować preferowaną postać, aby dowodzić swoimi pojazdami.

Źródło : www.bing.com