Dziesiąta rocznica World of Tanks Blitz: wydarzenia mobilnego sukcesu

World of Tanks Blitz obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę z mnóstwem wydarzeń upamiętniających dekadę mobilnej wojny czołgowej. Od pierwotnej premiery gry na urządzeniach mobilnych w 2014 roku, rozszerzyła się na Nintendo Switch oraz PC i wprowadziła pełną możliwość przenoszenia postępów oraz crossplay dla wszystkich graczy.

Unikalność World of Tanks Blitz

W swojej dziesięcioletniej historii, World of Tanks Blitz nie tylko ugruntował swoją pozycję jako jedna z najlepszych mobilnych gier wojennych, ale także wypracował unikalny głos i tożsamość poza większą serią World of Tanks. Mówiąc do Venture Beat, menedżer MS-1 Studios w firmie Wargaming, Thaine Lyman powiedział: „World of Tanks jest epicki, intensywny, wojskowy i historyczny… Blitz, z czasem, oddaliliśmy się od tego historycznego skupienia i skierowaliśmy się w stronę radości prowadzenia potężnego czołgu, niszczenia rzeczy i czerpania z tego radości. Jesteśmy trochę jak buntowniczy młodszy brat w świecie World of Tanks.”

Samowyrażenie w World of Tanks Blitz

Można jasno dostrzec radość i zabawę, o której mówi Lyman, w wydarzeniach takich jak niedawne World of Tanks Blitz TMNT crossover, a także w reszcie planów na 2024 rok. Wydarzenie lipcowe jest gotowe nas rozerwać w kosmos, aby dołączyć do załogi U.S.S. Enterprise, oferując nagrody takie jak czołg rakietowy XM551 Sheridan i mnóstwo malowideł wojennych oraz awatarów. Sierpień przynosi powrót Mad Games, które Lyman opisuje jako „nasz własny świat Mad Maxa, ta postapokaliptyczna era ze wszystkimi szalonymi kolczastymi czołgami.”

Podejście skupione na samowyrażeniu w Blitz wyraźnie zadziałało, ponieważ gra wygenerowała ponad miliard dolarów w przychodach oraz ma ponad 180 milionów zarejestrowanych graczy na wszystkich platformach. Gra oferuje kompleksowe doświadczenie walki czołgowej dla osób, które nie dbają o dokładność historyczną lub wolą odpocząć od walki w rzeczywistości. Lyman powiedział: „Nie chodzi o doświadczanie realistycznego doświadczenia na polu bitwy. Myślę, że wszyscy widzimy wystarczająco tego w wiadomościach. To jest katharsis. Możesz się dobrze bawić i cieszyć się byciem supermocnym przez chwilę.”

To wszystko, co musisz wiedzieć o dziesiątej rocznicy World of Tanks Blitz. Jeśli masz ochotę na powrót do realizmu historycznego, możesz przeczytać więcej o wydarzeniu D-Day w World of Tanks, lub odwiedzić naszą siostrzaną stronę Wargamer i odkryć najlepsze czołgi w świecie World of Tanks.

Źródło : www.bing.com