Dzień Tygrysa w Muzeum Czołgów w Dorset będzie transmitowany na całym świecie


Dzień Tygrysa w Muzeum Czołgów będzie po raz pierwszy transmitowany na żywo dla widzów na całym świecie w sobotę, 23 kwietnia, we współpracy z World of Tanks.

Czterogodzinne wydarzenie, podczas którego wystąpi jedyny na świecie czołg Tiger I, będzie obejmować zbiórkę pieniędzy dla War Child UK, aby wspomóc ich pracę na Ukrainie, wspierając dzieci dotknięte konfliktem.

Prowadzone przez dyrektora muzeum Richarda Smitha i Richarda Cutlanda z World of Tank, widzowie będą mieli okazję zapoznać się z nowymi treściami związanymi z Tygrysami, wywiadami z gośćmi i kilkoma wyjątkowymi widokami z wystawy pojazdów Tygrysa.

Rzecznik Nik Wyness powiedział; „Tiger 131 to najsłynniejszy czołg na świecie i cieszymy się, że po raz pierwszy możemy podzielić się naszym wydarzeniem z okazji Dnia Tygrysa z globalną publicznością online.

„My, wraz z naszymi partnerami World of Tanks, cieszymy się również, że możemy wykorzystać tę okazję do podniesienia świadomości na temat funduszu ratunkowego War Child UK Ukraine – co naszym zdaniem publiczność chętnie wesprze”.

Przez cały czas trwania transmisji na żywo widzowie będą mogli przekazać darowizny na rzecz War Child za pośrednictwem strony internetowej Muzeum Czołgów i kupując ekskluzywne emblematy World of Tanks w grze.

David Miller, szef ds. Partnerstwa ds. Gier w War Child UK powiedział; „W War Child UK staramy się stawiać dzieci na pierwszym miejscu. Oznacza to, że staramy się być na miejscu tak szybko, jak to możliwe, gdy wybuchnie konflikt, a także nadal zapewniać krytyczne wsparcie dzieciom żyjącym w strefach wojennych na całym świecie.

„Aby to zrobić, w dużym stopniu polegamy na naszych wysiłkach zbierania funduszy i hojności naszych sympatyków, aby dotrzeć do dzieci, które nas najbardziej potrzebują – a dzięki zespołowi Wargaming i The Tank Museum będziemy w stanie dotrzeć do tysięcy dzieci, które rozpaczliwie potrzebujemy naszego wsparcia teraz i w przyszłości.”

Oglądaj Dzień Tygrysa online tutaj: https://tankmuseum.org/events/tiger-day-online

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C707BF7DA15140DE96C4DB1F16422280&url=https%3A%2F%2Fwww.dorsetecho.co.uk%2Fnews%2F20078140.tank-museums-tiger-day-dorset-broadcasted-globally%2F&c=10873182591483296540&mkt=fr-fr