Dzień Kobiet 2023: Wpisy celebrytów autorstwa Kareeny Kapoor, Kajol i innych – Global Village Space


W Międzynarodowym Dniu Kobiet celebrytki z Bollywood za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieliły się mocnymi wiadomościami i wyrażały uznanie dla wkładu kobiet w ich życie. Kareena Kapoor Khan uprościła sprawę, stwierdzając, że każdy dzień jest Dniem Kobiet. Kajol udostępniła wiele wiadomości na swoim kanale i historii na Instagramie, w tym zdjęcie z pilotem i wiadomość „Upoważnione kobiety wzmacniają kobiety”. Sara Ali Khan podzieliła się pięknym zdjęciem ze swoją matką Amritą Singh, wyrażając podziw dla wdzięku, siły, piękna i inspiracji swojej matki.

Aktorka filmowa Nandita Das uczciła silne kobiety, dzieląc się kolażem zdjęć przedstawiających wpływowe kobiety w jej życiu, w tym Shabana Azmi, Sharmila Tagore i Deepa Mehta. Życzyła wszystkim szczęśliwego Dnia Kobiet i zachęcała kobiety, by miały mądrość do dokonywania właściwych wyborów, siłę, by się ich trzymać i odwagę, by odejść, gdy zajdzie taka potrzeba. Sanjay Dutt udostępnił kadry ze swojego osobistego albumu, dziękując kobietom swojego życia za inspirowanie go swoją siłą i wdziękiem.

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest po to, by celebrować osiągnięcia kobiet w różnych dziedzinach życia i tworzyć świat wrażliwy na płeć, wolny od uprzedzeń i dyskryminacji. Jest to dzień uznania wkładu kobiet i umożliwienia im osiągnięcia pełnego potencjału.

Z innych wiadomości, Wargaming West, biblioteka Bay County stojąca za rozwojem World of Tanks, udostępnia graczom kody umożliwiające wykorzystanie przedmiotów w grze. Arjun Kapoor udostępnił również plakat z informacją, że każdy dzień należy do kobiet.

Ogólnie rzecz biorąc, Międzynarodowy Dzień Kobiet stanowi ważne przypomnienie o świętowaniu osiągnięć kobiet i dążeniu do równouprawnienia płci.Źródło : https://www.globalvillagespace.com/Entertainment/womens-day-2023-celeb-posts-by-kareena-kapoor-kajol-more/