Dr Disrespect dołącza do World of Tanks Blitz, aby wspólnie świętować ósme urodziny


Gwiazda streamingu YouTube, dr Disrespect, ujawnił swoją współpracę z popularną darmową grą akcji MMO „World of Tanks Blitz”.

World of Tanks Blitz właśnie minęło ósme urodziny i aby to uczcić, deweloperzy Wargaming urządzają wielką imprezę urodzinową. Dodano nowe tryby gry, którymi można się cieszyć, oraz darmowe nagrody dla graczy za samo zalogowanie się.

Dodatkowo, ku całkowitemu zaskoczeniu, twórcy ogłosili, że gwiazda streamingu, Dr Disrespect, jest najnowszym dodatkiem do ich popularnej gry MMO w ramach świątecznego tygodnia gry.

Współpraca między The Doc i World of Tanks Blitz przynosi nowe zadania poboczne i mnóstwo nagród, z których gracze mogą korzystać za darmo.

Dr Disrespect x Współpraca z World of Tanks Blitz

W kiepskim ogłoszeniu z 23 czerwca, dwukrotny mistrz gier wideo Blockbuster z 1993 i 1994 roku, Dr Disrespect, ogłosił, że jest najnowszym dodatkiem do World of Tanks Blitz w epickim, minutowym filmie.

Współpraca obejmuje dwa specjalne zadania poboczne, które gracze muszą wykonać. Wyjątkowe nagrody, takie jak zasoby, specjalny animowany kamuflaż, awatar i nie tylko – wszystkie związane z dwukrotnym bohaterem są również do zdobycia do 7 lipca.

„Jeśli chcesz zdominować pole bitwy, lepiej przy tym dobrze wyglądaj” — powiedziała ikona przesyłania strumieniowego w specjalnym ogłoszeniu.

Można śmiało powiedzieć, że członkowie jego Klubu Mistrzów byli zachwyceni ogłoszeniem, a wielu chwaliło wysokiej jakości ogłoszenie: „Tak robi się reklamę”, powiedział jeden.

Cholera, spójrz na to, poziom produkcji tego filmu jest szalony” – dodał inny.

Pamiętaj, że nagrody The Doc są dostępne tylko do 7 lipca. Upewnij się, że zalogujesz się przed tym terminem, aby odebrać ekskluzywne przedmioty kosmetyczne związane z Champions Club.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=ADA0A4C101D74B8DA26C2A2DE45CCB47&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fentertainment%2Fdrdisrespect-joins-world-of-tanks-blitz-for-8th-birthday-celebration-collab-1855111%2F&c=15096293500179296398&mkt=fr-fr