Święta w World of Tanks – nowe misje bojowe i nagrody

Zbliżające się święta w World of Tanks

Jednym z ważniejszych wydarzeń w World of Tanks jest zbliżające się święto, które wymaga od graczy ukończenia misji bojowych. Deweloperzy gry ogłosili, że do ukończenia misji wymagane są wszystkie największe rzeczy zbudowane na wielu urządzeniach, które przeszły drugą wojnę światową. Oczekiwania graczy co do sezonu S5-12 są bardzo wysokie.

Misje bojowe Happy Victory Day

Misje bojowe Happy Victory Day obejmują 6 misji, dla których możesz stworzyć nową gwiazdę zwycięstwa 2D. Pierwszy i drugi tryb Victory Star w Stanach Zjednoczonych są dostępne dla graczy. W galerii poniżej znajdziesz misjonarzy.

  • x5 doświadczenia po raz pierwszy
  • Zamiana doświadczenia bojowego na darmowe 1:40
  • 50% zniżki na standardowe wyposażenie zakupione za kredyty
  • 20%-50% zniżki na możliwe do zbadania pojazdy (z wyłączeniem nowej gałęzi japońskich niszczycieli czołgów)

Nowe KB w grze

Jeśli chcesz uzyskać więcej, przejdź do oficjalnej strony gry, zaloguj się i naciśnij przycisk Chcę uzyskać więcej. Następnie uzyskaj dostęp do nowych KB, a nagrodą za ich ukończenie będzie 40-pięć i 300 sztuk złota w grze. Warunki i wymagania dotyczące wykonania zadań są takie same jak w przypadku jednej na sześć osób.

Aktywności premium w grze

Ta nowa aktywność stała się dostępna w grze po raz pierwszy. Jeśli zaczniesz od miotacza ognia premium Tank Object 156 O, również z dużym prawdopodobieństwem, gdy wejdziesz do gry w marcu na drugi dzień, możesz zdobyć dzień wysokiej jakości konta i mnóstwo gadżetów na niektóre z najdroższych rzeczy.

Z powrotem 1 na 6 osób jest otyła.

Źródło: https://game-news24.com/2023/05/04/for-world-of-tanks-and-gifts-and-more-for-the-year-9th/.