Darmowe DLC do World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes jako prezent z okazji 25. urodzin Wargaming

Historia gier wojennych sięga Kriegsspiel, stworzonego przez pruskiego porucznika Georga Leopolda von Reisswitza w 1812 roku, ale historia Wargaming – firmy stojącej za bezpłatnymi grami MMO militarnymi takimi jak World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes – jest nieco krótsza. Powstała w 1998 roku i obchodzi właśnie swoje 25-lecie tygodniowym wydarzeniem, które obejmuje darmowe DLC i wydarzenia w grze z naklejkami, emblematami, kredytami i innymi nagrodami do zdobycia.

Bezpłatne pakiety

Do 8 sierpnia możesz zdobyć World of Tanks Party Free Pack, World of Warships Free DLC Pack, World of Warplanes Blériot-SPAD S.510 Pack oraz World of Tanks Blitz Wargaming 25 Pack za darmo na Steam. Otrzymasz z nich ograniczone konta premium na czas określony oraz różne pojazdy i schematy malowania do najpopularniejszych gier wojennych Wargaming.

4-w-1

Możesz także kupić WG25: 4-w-1 Bundle, który zawiera Churchill III do World of Tanks, Hill destroyer leader do World of Warships, zestaw Blackburn Skua Mk.1 do World of Warplanes oraz T-25 do World of Tanks Blitz. Produkt ten jest przeceniony o 90% do 8 sierpnia.

Darowizna dla Ukrainy

Wargaming wykorzystał również tę okazję, aby przekazać darowiznę w wysokości 250 000 dolarów na wsparcie ludności Ukrainy. Darowizna została przekazana za pośrednictwem platformy crowdfundingowej United24 i będzie wykorzystana na zakup sprzętu medycznego dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

Rocznicowe przemówienie

„W 1998 roku trudno mi było sobie wyobrazić, że będziemy rosli z małej grupy przyjaciół zjednoczonych przez naszą miłość do tworzenia gier wideo w prawdziwie udaną globalną firmę” – powiedział dyrektor generalny Wargaming, Victor Kislyi. „Dziś świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także naszą wspólną podróż wraz z branżą gier, naszym utalentowanym personelem i pasjonującymi graczami. Życzymy sobie kolejnego rozdziału, ponieważ będziemy nadal tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy na całym świecie. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!”

Źródło : www.bing.com