Cztery sposoby na zdobycie darmowego złota w World of Tanks


Gospodarka World of Tanks opiera się na dwóch głównych walutach: kredytach i złocie. Oba są cennymi towarami, pozwalającymi wykonywać określone czynności lub wyposażać się w przydatne przedmioty w grze.

Kredytami można płacić za naprawę czołgów po bitwach. Jeśli zostawiłeś je uszkodzone, będziesz musiał rozpocząć kolejną bitwę z taką samą ilością PW, jak poprzednia.

Kredyty są również wykorzystywane do zakupu materiałów eksploatacyjnych lub szkolenia załogi. W standardowym trybie gry można je zdobyć w bitwach losowych i wypełniając misje.

Niestety, jeśli chodzi o złoto, jest inaczej.

Jest to również potężny zasób, ponieważ pozwala na zakup wartościowych przedmiotów, na przykład:

  • Pojazdy premium
  • Konto premium
  • Miejsca na pojazdy
  • Ulepszona przepustka

Niestety, złota nie można zdobyć w standardowym trybie gry. Zazwyczaj kupowane jest w sklepie premium, ale jest też kilka sposobów na zdobycie darmowego złota do World of Tanks.

Platforma cashback MillionPugs to start-up, który umożliwia graczom zdobywanie treści do ich ulubionych gier w zamian za punkty nagrody zdobyte podczas zakupów online u prawie dwóch tysięcy powiązanych marek z różnych branż.

Chodzi o to, że robisz zakupy online, aktywujesz oferty przygotowane dla użytkowników MillionPugs, zbierasz punkty i wymieniasz je na przedmioty w grze, takie jak złoto, czołgi premium lub dopalacze do World of Tanks.

Usługa jest w pełni legalna i bezpłatna. Dlatego wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać punkty Reward, to założyć konto MillionPugs i zacząć aktywować oferty.

Warto również wspomnieć, że optymalnym sposobem na skorzystanie z platformy jest zainstalowanie rozszerzenia przeglądarki MillionPugs. Powiadomi Cię o dostępnych ofertach za każdym razem, gdy odwiedzisz którykolwiek ze sklepów współpracujących z MillionPugs.

Dlatego rozszerzenie przeglądarki zapobiega przegapieniu jakiejkolwiek okazji do zwiększenia liczby punktów nagród na swoim koncie i zdobycia pożądanego złota lub czołgu premium do World of Tanks.

Jak już wspomniano, złota nie można przyznać jako nagrody za ukończenie misji w standardowym trybie gry. Niemniej jednak istnieją również misje specjalne, które są elementem weekendowych lub tygodniowych turniejów.

Takie imprezy okolicznościowe organizowane są na bieżąco. Jako uczestnik wypełniasz różne misje — na przykład misje codzienne, które zapewniają nagrody. W rezultacie możecie zdobyć złoto, konto premium lub różne rodzaje czołgów.

Innym źródłem darmowego złota w grze są obozy szkoleniowe. Funkcjonują jako szkoła czołgów, ale z nagrodami za ukończenie wyzwań.

Obozy szkoleniowe oferują różne misje w bitwach wieloosobowych i kooperacyjnych. Jeśli weźmiesz w nich udział i wygrasz, możesz otrzymać nagrody, takie jak złoto, rzadkie czołgi lub karty klucza.

W związku z tym obozy szkoleniowe mogą również wyposażyć cię w solidny zastrzyk złota, ale także w inne fantazyjne treści w grze.

Co nie mniej ważne, możesz zdobywać złoto w bitwach rankingowych dostępnych dla pojazdów możliwych do zbadania i kolekcjonerskich.

Są to specjalne sezonowe bitwy konkurencyjne, w których najpotężniejsi czołgiści walczą ze sobą. Matchmaker zbiera drużyny składające się z graczy o równych poziomach umiejętności. Uczestnicy awansują na kolejne stopnie i dywizje. W końcu najlepsi przechodzą do Ligi Nagród i są nagradzani nagrodami, takimi jak:

  • Złoto
  • Konto premium
  • Ekwipunek
  • Materiały eksploatacyjne
  • Rezerwy osobiste
  • Miejsca w garażu

Podsumowując, złoto jest jedną z głównych walut w World of Tanks. Możesz go użyć do zakupu konta premium, czołgów premium, ulepszonej przepustki lub materiałów eksploatacyjnych. Chociaż standardowe misje i bitwy nie zapewniają tego towaru, istnieją darmowe sposoby na zarabianie złota.

Możesz skorzystać z platformy cashback MillionPugs i zarabiać złoto, robiąc zakupy online w swoich ulubionych sklepach. Niemniej jednak możesz również zdecydować się na opcje w grze, takie jak udział w turniejach i wypełnianie misji, bootcampów lub wygrywanie bitew rankingowych.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6309739da97d4ea3b0eeef60675ebfcb&url=https%3A%2F%2Fwww.invenglobal.com%2Farticles%2F17777%2Ffour-ways-to-get-free-gold-in-the-world-of-tanks&c=11378260306255822617&mkt=fr-fr