Czterokrotnie spadła kadra na meczach Lesty w Mińsku


Ready Games, które już od dłuższego czasu kieruje poprzednimi projektami, Wargaming opowiadało o zmianach w biurze w Mińsku. Według portalu napisanego przez dev. powołując się na przedstawicieli firmy, personel spadł czterokrotnie w porównaniu z tym, co było w Wargaming. W biurze przebywało wówczas około 2000 osób.

Serwis prasowy zaznaczył, że firma planuje rozwój. W przyszłości zostanie zatrudnionych do 100 nowych osób. Poza tym przedstawiciele firmy zaznaczyli, że nie ma planów relokacji Rosjan na Białoruś. Chociaż wielu ekspertów przeniosło się do Mińska pod koniec lata, to ostatnie było końcem lata. Według opinii publicznej około 70% pracowników pracuje już w biurze, ale nadal istnieje możliwość pracy w odległych miejscach.

Myślisz, że Lesta pracuje nad trzema projektami? Na Białorusi i w Rosji zmieniono ich nazwę: World of Tanks został wychowany przez World of Tanks. World of Warships stanie się World of Ships. World of Tanks: Blitz zmienił nazwę na „Mom of Tanks”.

Zgodnie z grupową koncentracją, rdzeń projektu World of Tanks znajduje się w Mińsku, SP, jego historycznym miejscu historycznym, powstał World of Ships, a główna część Tanks Blitz jest skoncentrowana w Moskwie. COOO Game Stream jest częścią grupy spółek Lesta. Kontynuujemy również rozpoczętą latem firmę, planujemy wspierać nasze dotychczasowe franczyzy, ale planujemy też tworzyć nowe projekty.

Gotowe gry

Wargaming ogłosił, że w kwietniu opuści Rosję i Białoruś. Lesta Studio odpowiada za zaopatrzenie biznesu od 31 marca. W lipcu Wargaming sprzedał swoje operacje na Białorusi i Rosji rosyjskiemu biznesmenowi Malikowi i Khatajaevowi, szefowi WG. Od 1 lipca Khatazhaev jest właścicielem rosyjskiego SoOO Game Stream na Białorusi i Leście.

Chcę wiedzieć więcej o Igromanii.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/24/the-staff-at-lesta-games-in-minsk-decreased-four-times/