ConnecTank wystrzeliwuje na Xbox, PlayStation, Switch i PC


Niezależnie od tego, czy chcesz sam wyruszyć w bitwę, czy też jesteś gotów dołączyć do drużyny ze znajomymi w lokalnym trybie wieloosobowym, ConnecTank wrzuci Cię do wspaniałego, trąbiącego czołgu i wyśle ​​Cię z dostawą. Ale w trakcie podróży będziesz musiał znaleźć to w sobie, aby zniszczyć również inne czołgi – i tutaj ConnecTank zmienia trochę rzeczy.

Dostępny do kupienia i pobrania już teraz na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5, Nintendo Switch i PC, ConnecTank stawia Cię w sytuacji Finneas Fat Cat, pomagając im zapewnić, że ich armia czołgów jest na czele akcja. Aby to zrobić, musisz pracować na liniach taśmociągów, ostatecznie kończąc na napędzaniu czołgów amunicją, której potrzebujesz, aby strzelać do niczego niepodejrzewających wrogów. Tak, to nie Świat czołgów.

Dużo się dzieje w ConnecTank i nie jest to bardziej prawdziwe niż w przypadku zawartej zawartości. Cena wywoławcza w wysokości 24,99 GBP może początkowo wydawać się nieco wysoka, ale jeśli weźmiesz pod uwagę ponad 100 misji do wykonania, 70 czołgów do odblokowania, liczne elementy amunicji i umiejętności oraz zabawną historię rozgrywającą się w tle, ConnecTank może mieć to, czego potrzeba, aby cię wciągnąć. Dodaj do tego fakt, że jest bardzo mało prawdopodobne, abyś znalazł jakiekolwiek dwie gry toczące się wzdłuż podobnych linii, a cała przesłanka i atrakcyjność ConnecTank wzrasta ponownie.

W nadchodzących dniach będziemy mieli dla Was pełną recenzję ConnecTank na Xbox, gdy tylko zmierzymy się z działaniem pasa i wymaganiami taktycznymi niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu.

W międzyczasie możesz kupić ConnecTank na Xbox One i Xbox Series X|S, przechodząc do sklepu Xbox. Znajdziesz ten link tutaj. Jest również dostępny na PlayStation, Switch i PC.

Opis gry:

ConnecTank to gra akcji dla 1 do 4 graczy, w której wchodzisz do wielkiego czołgu trąbiącego. Połącz ze sobą przenośniki taśmowe, twórz amunicję i gasz pożary, walcząc z konkurencyjnymi czołgami, aby pomóc firmie Finneas Fat Cat dostarczać paczki. Buduj nowe czołgi i podejmuj pracę w zmieniającym się świecie.Source : https://www.thexboxhub.com/connectank-blasts-out-onto-xbox-playstation-switch-and-pc/