Carlin West Agency Umowa licencyjna Inks z World of Tanks • Księga zabawek


Świat czołgów ma obecnie ponad 160 milionów użytkowników. | Źródło: Agencja Carlin West

Carlin West Agency (CWA) wchodzi w grę Świat czołgów (WOT).

Agencja licencyjna znana z reprezentowania praw licencyjnych dla marek takich jak Neopets będzie reprezentować WOT w Ameryce Północnej. CWA zbada możliwości licencjonowania, które obejmują animację i telewizję oraz towary, takie jak przedmioty kolekcjonerskie, odzież, akcesoria, publikacje i inne.

WOT to internetowa gra walki samochodowej dla wielu graczy, w którą gra się na całym świecie i która ma obecnie ponad 160 milionów użytkowników. Gra zawiera historycznie i technologicznie dokładne czołgi i oferuje graczom ponad 600 pojazdów opancerzonych do wyboru. Każdy czołg ma swoje mocne i słabe strony, które wpływają na ogólną rozgrywkę. Świat czołgów zdobył dwa rekordy Guinnessa, nagrodę gry roku i cztery nagrody Złotego Joysticka. WOT utrzymuje grono wiernych fanów, regularnie dodając nowe treści i aktualizacje.

Świat czołgów to niezwykle popularna gra na całym świecie. Cieszymy się, że możemy udostępnić tę usługę społeczności licencjobiorców” — mówi Carlin West, dyrektor generalny CWA. „Gra oferuje szeroką gamę oszałamiających efektów wizualnych, które wspaniale przełożą się na wspaniały program licencjonowanych przedmiotów kolekcjonerskich, odzieży i akcesoriów, którymi będą się cieszyć miliony fanów”.

Ta umowa licencyjna wynika z partnerstwa między CWA i Hatsune Miku, wirtualną gwiazdą muzyki pop, w ramach której CWA współpracowało z FYE przy tworzeniu licencjonowanych napojów gazowanych i wielu innych.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bf5b98bdd8403db00e158de9c03dbe&url=https%3A%2F%2Ftoybook.com%2Fcarlin-west-agency-inks-licensing-deal%2F&c=14194861203886041269&mkt=en-us