Bitwy asymetryczne rozpoczynają się dzisiaj w World of Tanks wraz z powrotem wydarzenia Waffenträger – komputery kapsułowe


Gracze będą mogli cieszyć się bitwami 7 na 1 i dowodzić zmodyfikowaną wersją legendarnego niszczyciela czołgów Waffenträger przez następne dwa tygodnie

28 września 2021 — Ulubiony tryb fanów powraca dzisiaj do World of Tanks. Rozpoczynając od miejsca, w którym zakończyła się zeszłoroczna impreza, Return of the Waffenträger ponownie przedstawia walkę Maxa von Kriegera i Harriers. Jednak tym razem Waffenträger został przystosowany do jeszcze groźniejszego wroga, więc łupy wojenne będą jeszcze słodsze.

Powrót Waffenträgera stawia drużynę siedmiu czołgów Harrier przeciwko potwornemu niszczycielowi czołgów Blitzträger auf E 110 (i jego armii kontrolowanych przez SI Strażników) w asymetrycznych bitwach 7 na 1 na przeprojektowanych wersjach Murovanki, Linii Zygfryda i Stepów. Członkowie zespołu Harrier będą mieli do wyboru trzy specjalnie zmodyfikowane opcje: Object 140, Bat.-Châtillon 25 t i M48A5 Patton. Oba zestawy drużyn mają różne cele: aby zapewnić zwycięstwo, Harriers muszą ostatecznie zniszczyć Blitzträgera w wyznaczonym czasie, podczas gdy Blitzträger musi zmieść siły Harriers lub zobaczyć zegar.

Na początku bitwy Blitzträger będzie chroniony nieprzeniknioną tarczą energetyczną, więc błotniaki muszą trzymać się z daleka. Błotniaki mogą obniżyć tarczę, niszcząc Strażników i używając plazmy, którą upuszczają, przeciążają i niszczą generatory na polu bitwy. W ten sposób tarcza Blitzträgera zostanie wyłączona i mogą rzucić się na okazję, aby zadać poważne obrażenia. Aby całkowicie wyczerpać osłonę, wszystkie cztery generatory muszą zostać zniszczone. Ale przewaga nie dotyczy wyłącznie Harrierów, ponieważ Blitzträger ma asa w rękawie: teleportację. Ta nowa umiejętność pozwoli bestii błyskawicznie przenieść się do wybranego punktu na mapie.

„Reakcja naszych graczy na ubiegłoroczne wydarzenie była zdecydowanie pozytywna, a gracze nie mogli się doczekać jego powrotu”, mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „W tym roku skupiliśmy się na stworzeniu jeszcze bardziej absorbującej atmosfery i sprawieniu, by wszystko wyglądało lepiej wizualnie, aby w pełni pochłonąć graczy. I oczywiście zadbaliśmy o to, aby nagrody były lepsze niż kiedykolwiek!”

Gracze będą również mieli za zadanie przejść przez cztery etapy i zebrać kolekcje błotniaków i inżynierów. Po osiągnięciu każdego etapu czołgiści zostaną nagrodzeni, a po skompletowaniu obu kolekcji zdobędą wszystkie oferowane gadżety. I wreszcie, zupełnie nowy amerykański czołg premium VIII poziomu, ASTRON Rex 105 mm, będzie dostępny wyłącznie podczas wydarzenia.

Powrót Waffenträgera potrwa od dziś do 11 października. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie https://worldoftanks.asia/

###

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona wojnie pancernej. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

Oficjalna strona internetowa: https://worldoftanks.asia/

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany twórca i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działający od 1998 roku Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 5500 pracownikami i 18 biurami rozsianymi po całym świecie. Ponad 200 milionów graczy korzysta z tytułów Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do naszych flagowych produktów należą darmowe hity World of Tanks i World of Warships, a także World of Tanks Blitz — doceniona przez krytyków mobilna strzelanka czołgów z obsługą międzyplatformową.

Oficjalna strona internetowa: https://asia.wargaming.net/enSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1D05D6A0E976464C9849DF9E58E845D7&url=http%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2021%2F09%2Fasymmetric-battles-kick-off-in-world-of-tanks-today-with-the-return-of-the-waffentrager-event%2F&c=15599162241053905650&mkt=fr-fr