Bitwa o Normandię w grze „World of Tanks”: nowa kampania inspirowana D-Day.

Nowościami na rynku gier wideo jest kampania inspirowana D-Day w grze wieloosobowej online „World of Tanks”, która trwa do 4 lipca. Weźmie cię w alternatywną historię operacji Overlord oraz będzie toczyć walki w rejonie plaży Omaha z okazji 77. rocznicy wydarzeń. W grze zostaniesz rzucony w niebezpieczne starcia, przemieszczając się w środowisku pod ostrzałem wroga. Podczas walk na plaży dostajesz wsparcie od marynarki wojennej, która pomaga wydostać się z zasadzki i ułatwia zdobywanie terenu.

Kosztowne pojazdy w grze

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, możesz wygrać aż 3 premiowe pojazdy poprzez nową bitwę: brytyjskie Churchill Crocodile, amerykańskie M4A3 Sherman i francuskie Char de Transition – wszystkie te pojazdy zostały uwzględnione w historycznej fabule. Kolejne rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kontynuacją wydarzeń związanych z D-Day.

Gry te oferują dynamiczne starcia oraz pokazują, jak działały bitwy pancerne podczas II wojny światowej. Jeśli jesteś nowym graczem lub chcesz odświeżyć swoją wiedzę, warto przejść przez samouczek gry oraz samouczek fabuły operacji Overlord, aby lepiej chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać te przeciwników.

Oferta dla prawdziwych fanów historii

Jeśli robisz regularne przerwy od realiów historycznych, to powinieneś wiedzieć, że załoga USS Frankford, która cię wspiera w pierwszym rozdziale, w rzeczywistości była znacznie bardziej odważna i śmiałe. Mimo tego, że otrzymujesz wsparcie ognia od amerykańskiego niszczyciela, to nadal musisz stoczyć walkę z innymi czołgami, aby zwyciężyć.

Firma Wargaming.net, odpowiedzialna za rozwój i wydanie gry „World of Tanks”, organizuje również wiele transmisji na żywo oraz innych wydarzeń związanych z 80. rocznicą D-Day, które mają na celu oddanie hołdu prawdziwej historii tego dnia. Więc staw czoła chorobie morskiej, wsiądź do 63 000 funtów stali i pędź przez francuskie plaże, klify i pola. To jest zaledwie 700 mil od Normandii do Berlina, a wszyscy chcą zakończyć wojnę do Bożego Narodzenia.

Źródło : www.bing.com