Artyleria w grach – siła uderzeniowa i tajna broń

Artyleria na PC – gra na PC

Jeśli lubisz symulacje wojskowe, ale wolisz biegać na odległość i atakować frontalnego przeciwnika, to nie jest w twoim stylu. Ale artyleria jest prawdopodobnie najpopularniejszą siłą uderzeniową. To nie tylko definicja wojska, broni, ale także cała nauka o wojnie.

Czołgi są na świecie. Nie jest tajemnicą, że artyleria jest główną bronią, ponieważ jest stosunkowo zwrotna i maksymalnie chroniona, co daje im możliwość lepszej pracy w walce w zwarciu i na odległość, to nie jest tajemnica. Niemniej jednak istnieje podobny rodzaj mocowania artyleryjskiego (ACS). Różnicę między dwoma bojowymi pojazdami gąsienicowymi można łatwo dostrzec w grze akcji World of Tanks, gdzie tzw. ale o tym, że jest to nieokreślony element klasy mechaniki.

Artyleria na lądzie

Zasadniczą różnicą jest z pewnością to, że to proces strzelania, biorąc pod uwagę możliwość celowania z dział samobieżnych, odbywa się poprzez oko wołu. Ten typ wyposażenia jest obecnie przeznaczony do walki na duże odległości. Artyleria jest zwykle stosowana nie tylko na lądzie. Te rodzaje broni są głównymi rodzajami pancerników, niszczycieli i innego rodzaju ciężkiej broni morskiej, które są prezentowane w grze World of Ships w wielkiej obfitości.

Artyleria w grach

Jeśli starożytne bitwy morskie toczyły się przy użyciu różnych wojskowych kul armatnich, to współczesne okręty wojenne mogą używać broni i pocisków różnych klas i mogą być używane do ginięcia zarówno na długich, jak i krótkich dystansach, co jest długoterminową taktyką abordażową, pomimo potrzeby większej siły. A najlepsze jest to, że World of Ships pozwala spersonalizować broń artyleryjską.

Jednak artyleria nie jest stosowana tylko w grach morskich. W grze War Thunder, która umożliwia graczom walkę jednocześnie na lądzie, morzu, a nawet w powietrzu, użycie artylerii może mieć ogromne znaczenie w bitwie. Deweloper nieustannie ulepsza i redefiniuje tę mechanikę, starając się zachować równowagę między różnymi typami sprzętu wojskowego.

Artyleria w innych grach

Artyleria jest również wykorzystywana w innych grach, takich jak Enlisted, Hell Let Loose, Armored Warfare, Foxhole, Total Tank Simulator i Zero Ballistics. W każdej z tych gier artyleria odgrywa ważną rolę w bitwie i może być kluczowym elementem zwycięstwa. Gracze mają do dyspozycji różne typy artylerii, które mogą być przemieszczane przez innych wojowników.

Jeśli szukasz gier z mocnym akcentem na artylerię, to