Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich po raz pierwszy łączą siły w World of Tanks


– Reklama –

Pierwszy raz w życiu, Arnolda Schwarzeneggera i Millę Jovovich pojawi się na ekranie podczas grudniowego wydarzenia świątecznego Operacji Świątecznych we wszystkich Świat czołgów franczyzy.

W kinowym zwiastunie Operacji świątecznych Arnold i Milla będą pracować razem, aby wykonać swoją najważniejszą misję – ocalić wakacje Arthura i jego syna Mikeya w pociągu Holiday Express, pełnym blichtru, przepychu i oczywiście serca.

To pierwszy raz dla gwiazdy Resident Evil, Milli, podczas gdy Arnold z Terminatora powraca z zeszłorocznych operacji świątecznych.

„Grałem bohatera w filmach opartych na grach wideo, ale to pierwszy raz, kiedy ja sam zostałem umieszczony w prawdziwej grze i jestem gotowy do akcji!”, Milla Jovovich, ambasador/akcja akcji Holiday Ops gwiazda. „Kolejnym moim debiutem jest to, że zagram u boku legendarnego Arnolda Schwarzeneggera. Z nim po mojej stronie poprowadzimy graczy do magicznej Wioski Świątecznej i rozdamy specjalne prezenty graczom w World of Tanks”.

W zeszłym roku miałem niesamowite wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót, natychmiast odpowiedziałem „Wrócę”. Wiedziałem, że tegoroczna impreza będzie naprawdę wyjątkowa i nie myliłem się. Jestem zaszczycony, że mogę zagrać u boku niesamowitej Milli Jovovich, podczas naszej pierwszej wspólnej pracy. Tym razem nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych są jeszcze lepsze, a ja mogę połączyć dwie z moich ulubionych rzeczy; święta i czołgi!”, dodał Arnold Schwarzenegger, ambasador Operacji Świątecznych/gwiazda akcji/właściciel czołgu.

Koniecznie zajrzyjcie do swoich garaży, ponieważ czołgiści mogą tam najpierw spotkać dynamiczny duet, który rozdaje wyzwania i zadania. Następnie mogą otrzymać ekskluzywne elementy personalizacji Arnolda i Milli, takie jak skórki czołgów, tematyczne emblematy, inskrypcje i kalkomanie. A nawet mieć szansę, by obydwoje byli dowódcami czołgów! W przypadku Modern Armor gracze mogą dołączyć do „Team Arnold” lub „Team Milla” w nadchodzącym sezonie i wziąć udział w wydarzeniu Holiday Ops i polowaniach. Podkłady głosowe Arnolda i Milli będą dostępne w World of Tanks na PC i konsole.

Gracze Blitza po prostu zalogują się, aby automatycznie otrzymać darmowy prezent: awatary Arnolda i Milli oraz bonusy w grze, z szansą na zdobycie nagród związanych z Arnoldem i Millą, takich jak kamuflaże, przedmioty kolekcjonerskie, a nawet profil Arnolda.

Imprezy świąteczne rozpoczynają się 1 grudniaul i trwać do 9 styczniacz2023. Każda wersja gry ma własny zestaw dat i ofert świątecznych, dostosowanych do rozgrywki na tej platformie.

– Reklama –Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638a756d4a5f4f33b5af61468a0eb8f8&url=https%3A%2F%2Fwww.ungeek.ph%2F2022%2F11%2Farnold-schwarzenegger-and-milla-jovovich-team-up-for-the-first-time-in-world-of-tanks%2F&c=8721911569643050108&mkt=fr-fr