Arenas of Tanks ożywia dziecięce marzenia


Faceci kochają czołgi. Jest coś, co powszechnie przemawia do akwariów, gdy w grę wchodzą samce. Niezależnie od tego, czy zaczyna się to od najmłodszych lat, czy nie, faceci po prostu uwielbiają czołgi. Arenas of Tanks, dostępna dziś na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch, pozwala ożywić te gry z dzieciństwa, polegające na zabawie czołgami.

Nie mylić z Świat czołgów – choć cynik we mnie uważa, że ​​deweloper Petite Games chce, abyś pomylił te dwie rzeczy – Arenas of Tanks to znacznie mniejsza sprawa. W tej grze walki pojazdów znajdziesz znacznie mniejsze czołgi, takie jak te, które można znaleźć w Atak czołgów-zabawek gdy walczysz z mniejszymi wariantami ich potężnych braci.

Wspomniane wyżej areny będą miały dużo osłon, za którymi można się schować, ale te ściany mają również podwójną funkcję. Możesz odbić od nich pociski; jeśli twój wróg chowa się za rogiem, dobrze wycelowany strzał z brzegu może nadal sprawić, że odniesiesz zwycięstwo.

Na arenach czołgów spodziewajcie się znaleźć:

  • Akcja taktyczna czołgu zabawkowego
  • Wybierz jedną z 5 różnych aren
  • Wybierz spośród 5 różnych celów rozgrywki
  • Zdobywaj czołgi dla swojej drużyny
  • Epicka walka z bossem

Warto jednak wspomnieć, że Arenas of Tanks nie oferuje lokalnego trybu wieloosobowego. Ci, którzy spodziewają się wysadzić zarówno przyjaciół, jak i wrogów swoimi ogromnymi armatami, mogą potrzebować szukać gdzie indziej.

Arenas of Tanks jest teraz dostępna w sklepie Xbox w cenie 4,99 GBP. Bycie Gry Ratalaika tytuł, obowiązuje standardowa zniżka dla początkujących, obniżająca cenę do 3,99 GBP na krótki czas. Spodziewajcie się, że wkrótce zobaczymy naszą recenzję, ponieważ po sprawdzeniu pisowni nie ma żadnych pomyłkowych zwrotów World of Tanks zamiast Arenas of Tanks.

Opis gry

Arenas Of Tanks to zabawne i pomysłowe doświadczenie bycia czołgiem-zabawką. Na każdym poziomie zmierzysz się z wrogimi pojazdami-zabawkami w wyzwaniu kładącym nacisk na ruch i celność. Znajduj osłonę, korzystaj z radaru, strzelaj i rykoszetuj pociskami oraz znajduj skrawki, aby uzupełnić swoje zdrowie i zdobyć dodatkowe punkty. Wymieniaj punkty, aby rekrutować przyjazne czołgi, aby dołączyć do bitwy i wzmocnić swoją drużynę. Arenas Of Tanks oferuje wybór między wieloma kolorowymi arenami, zróżnicowanymi celami gry i niszczycielskimi bossami do walki.Źródło : https://www.thexboxhub.com/arenas-of-tanks-brings-childhood-dreams-to-life/