Aktualizacja World of Tanks v1.23 wprowadzi nową funkcję wydarzeń losowych

Poprzeczkę tankowanych bitew podnosi World of Tanks

World of Tanks to gra akcji w trybie wieloosobowym, która pochłonie Cię w epickie bitwy pancernych wozów bojowych z okresu II wojny światowej. Twoje arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów pancernych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, starannie odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Zasiądź za sterami legendarnego czołgu Tiger, wybierz szybki i furiozny sowiecki T-34, szlifuj swoje umiejętności strzeleckie z amerykańskim działem samobieżnym 155 mm M40 Gun Motor Carriage lub wypróbuj nowe maszyny eksperymentalne/prototypowe, takie jak potężny niemiecki czołg Maus.

Gracz może mieć nieograniczoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny mogą być ulepszane na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także członkowie załogi czołgu mogą być rozwijani.

Przedstawiamy nową funkcję gry: Wydarzenia Losowe

World of Tanks z przyjemnością przedstawia nową funkcję rozgrywki: Wydarzenia Losowe, które stanowią ważny krok w rozwoju map gry. Wydarzenia losowe zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji v1.23 i są serią dynamicznych wydarzeń, które występują z określonymi prawdopodobieństwami na konkretnych obszarach czterech map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka i Safe Haven.

Czerwony dym oznacza strefę zdarzenia, a powiadomienie pojawi się, gdy gracze zbliżą się lub przekroczą granicę tej strefy. Kierowcy czołgów powinni zachować ostrożność w strefie zdarzenia, ponieważ ich pojazdy mogą zostać zniszczone przez spadające obiekty.

Każde wydarzenie znacząco zmieni teren każdej mapy i zapewni graczom nowe możliwości taktyczne. Ta zmiana otwiera nowe ścieżki dla pojazdów, tworzy nowe schronienie i zapewnia unikalne pozycje strzeleckie. W rezultacie gracze nie tylko otrzymają bardziej pełną akcji i dynamiczną rozgrywkę, aby trzymać ich na palcach, ale także wizualnie ulepszają doświadczenie gry, sprawiając, że będzie jeszcze bardziej immersyjne.

Rodzaje wydarzeń

Na mapie Safe Harbor samolot rozbija się na dachu bunkra, powodując upadek jego struktury i tworząc dodatkowe schronienie między bunkrem a przystanią.

Na mapie Himmelsdorf, lokomotywa zostaje trafiona atakiem z powietrza wychodząc z dworca kolejowego. Rozrzucone wagony pełnią rolę dobrego schronienia. Dodatkowo rozbi się tu sterowiec, zmieniając krajobraz w centralnym placu i „Panzergasse”, tworząc zjazd z wzniesienia do pozycji ciężkich czołgów.

Na mapie Prokhorovka, samoloty rozbijają się na alei, paląc część zarośli i tworząc nowe schronienie.

Mapa Ruinberg zostaje zaatakowana z powietrza. Tworzy to dodatkowy przejazd przez centralne bloki miasta, tworząc nowy kierunek ataku.

World of Tanks dostępny na różnych platformach

World of Tanks jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Więcej artykułów na temat World of Tanks czeka na Ciebie. Przygotuj się na niezapomniane bitwy w tej realistycznej i emocjonującej grze!

Źródło : www.bing.com