Nowa aktualizacja World of Tanks: Marsjańska walka wręcz! Plądruj Marsa i weź udział w epickich bitwach.

World of Tanks: Mars Update

World of Tanks rozpoczyna międzygwiezdne starcie, w którym gracze biorą udział w zaciekłej i nieograniczonej marsjańskiej walce wręcz. Od 11 do 22 maja 2023 r. czołgiści mogą plądrować tajemniczą powierzchnię Marsa w specjalnie zaprojektowanym pojeździe badawczym i brać udział w epickich bitwach.

Marsjańska walka wręcz

Dzięki nowemu zestawowi umiejętności i ulepszeń gracze będą mieli szansę naprawdę wykorzystać swoje umiejętności bojowe poza światem i przejąć kontrolę nad stworzonym przez obcych „Obiektem” na środku mapy, uderzać przeciwników strzałami z pistoletu impulsowego , lub po prostu taranuj ich w niepamięć i skorzystaj ze wzmocnień, które mogą dać poważną przewagę w rywalizacji.

Tajemniczy obcy „Obiekt”

Tajemniczy obcy „Obiekt”, który gracze muszą zeskanować, czeka na środku mapy: stary krater z osobliwym terenem. Wraz z kultowym marsjańskim czerwonym pyłem istnieje wiele zagrożeń. Głębokie przepaście, złożone formacje skalne i kilka niebezpiecznych zbiorników silnie żrącego kwasu. Krawędzie terenu oferują zapierające dech w piersiach widoki, więc łatwo stracić koncentrację i spaść z klifów.

Badanie planety

Aby zbadać planetę, czołgiści będą mieli dostęp do własnego łazika marsjańskiego, innowacyjnego sześciokołowego pojazdu badawczego, który został zbudowany do przemierzania niebezpiecznych terenów Marsa.

Impulse Gun

Uzbrojeni w zaawansowaną technologię Impulse Gun, gracze będą mogli z łatwością porażać przeciwników. Nawet jeśli łazik zostanie zniszczony, odrodzi się i ponownie dołączy do bitwy.

Nie tylko walka

Ale nie chodzi tylko o walkę – wydarzenie zawiera specjalnie nagrane dopasowane ścieżki dźwiękowe, które przeniosą kosmiczne wrażenia z gry na wyższy poziom.

Nagrody

A w miarę postępów w konkursie gracze będą mieli szansę zdobyć dni konta premium WoT, obligacje, nowy sprzęt i mnóstwo nowych personalizacji związanych z Marsem.

Podsumowanie

Przygotuj się więc do lotu na czerwoną planetę, by wziąć udział w międzygwiezdnej grze dla wszystkich, jak żadna inna. Rywalizacja jest zacięta, teren zdradliwy, a nagrody nie z tej ziemi.

Źródło: https://www.kakuchopurei.com/2023/05/world-of-tanks-mars-update-adds-new-free-for-all-sci-fi-brawl/.