Aktualizacja v1.23 gry 'World of Tanks’ wprowadzi nową funkcję wydarzeń losowych

World Of Tanks: Wszystko, co musisz wiedzieć o tej grze akcji

Opis gry World Of Tanks

World Of Tanks to gra akcji dla wielu graczy, w której rywalizują ze sobą załogi czołgów z całego świata. Gracze wcielają się w stalowych kowbojów, uczestnicząc w epickich bitwach czołgów z okresu II wojny światowej. W ich arsenale znajduje się ponad 150 pojazdów bojowych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, dokładnie odwzorowanych z historyczną dokładnością. Można tu spotkać legendarne czołgi jak Tygrys, czy też radziecki T-34, a także eksperymentalne maszyny, takie jak monstrualny niemiecki czołg Maus. Gracze mogą posiadać w swoim „garażu” nieograniczoną ilość czołgów, a wszystkie maszyny mogą być ulepszane na dziesiątki sposobów. W grze można zdobywać lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także polepszać umiejętności załogi czołgu.

Nowa funkcja: Wydarzenia losowe

W najbliższej aktualizacji v1.23 do gry World Of Tanks zostanie wprowadzona nowa funkcja – Random Events. Będą to dynamiczne wydarzenia, które zdarzają się z określonymi prawdopodobieństwami na mapach: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka oraz Safe Haven. Strefy wydarzeń zostaną oznaczone czerwoną mgłą, a gracz otrzyma notyfikację, gdy zbliży się lub wejdzie w tę strefę. W strefie wydarzenia czołgi mogą zostać zniszczone przez spadające przedmioty. Każde wydarzenie znacząco zmieni teren każdej mapy i dostarczy graczom nowych opcji taktycznych. Otworzy nowe ścieżki dla pojazdów, stworzy nowe schronienie i unikalne punkty ostrzału. To nie tylko zapewni bardziej dynamiczną rozgrywkę, ale także wzbogaci wizualnie doświadczenie z gry i uczyni je jeszcze bardziej immersyjnym.

Rodzaje wydarzeń

W zależności od mapy, rodzaje wydarzeń będą różne:
– Na mapie Safe Haven samolot rozbija się na dachu bunkra, powodując jego zawalenie i tworząc dodatkowe schronienie między bunkrem a przystanią.
– Na mapie Himmelsdorf lokomotywa zostaje trafiona podczas rajdu lotniczego, a rozrzucone wagony służą jako dobre schronienie. Dodatkowo rozbijający się Zeppelin zmienia krajobraz na placu centralnym i „Panzergasse”, tworząc zejście z góry do pozycji czołgu.
– Na mapie Prokhorovka samoloty rozbijają się w alei, paląc część krzaków i tworząc nowe schronienie.
– Na mapie Ruinberg miasto jest atakowane z powietrza, co tworzy dodatkowe przejście przez bloki centralne, tworząc nowy kierunek ataku.

Dostępność i platformy

Gra World Of Tanks jest dostępna dla konsol PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na komputery PC.

Źródło : www.bing.com