Aktualizacja v1.23 gry „World Of Tanks” wprowadzi nową funkcję wydarzeń losowych

Jak zwiększyć swoje umiejętności w grze World of Tanks

Jeśli jesteś fanem gier akcji wieloosobowych, to World of Tanks jest grą, którą musisz wypróbować. Świat zbrojnej armii i bitwy czołgów podczas II wojny światowej czeka na ciebie! Twoje umiejętności będzie mogły się rozwinąć dzięki możliwości grania w zespole i konkurowania z graczami z całego świata.

Twoje arsenale i możliwości

W grze czeka na ciebie ponad 150 pojazdów zbrojnych, począwszy od amerykańskich, przez niemieckie, aż po radzieckie. Przemierzaj pole bitewne mitycznym czołgiem Tiger, lub wybierz szybki radziecki T-34. Możesz także wypróbować swoje umiejętności celowania za pomocą amerykańskiego Możart M40 lub niemieckiego potwora – Maus tank.

Gracz ma możliwość posiadania nieskończonej liczby czołgów w swoim „garażu”, a każdy pojazd można ulepszyć na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a nawet załoga czołgu może być doskonalona.

Nowe funkcje rozgrywki

Oprócz standardowych bitew, gra wprowadza nową funkcję – Wydarzenia Losowe, które znacząco zmienią rozgrywkę. Te dynamiczne wydarzenia oznaczone są czerwonym dymem, który informuje graczy o zbliżaniu się albo przekroczeniu granicy strefy.

Każde zdarzenie istotnie zmieni teren mapy i dostarczy graczom nowych taktycznych opcji. Te zmiany otworzą nowe drogi dla pojazdów, stworzą nowe schronienie i dostarczą unikalnych pozycji ogniowych. To sprawi, że rozgrywka będzie bardziej dynamiczna i ekscytująca, jednocześnie wizualnie poprawiając doświadczenie z gry i sprawiając, że stanie się bardziej wciągająca.

Dostępność gry World of Tanks

Jeśli jesteś zainteresowany grą, to wiedz, że World of Tanks dostępne jest na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na PC. Pozwól sobie na emocjonującą przygodę w świecie zbrojnej armii i staw czoła epickim bitwom czołgów z całego świata!

Źródło : www.bing.com