Aktualizacja v1.23 gry 'World Of Tanks’ wprowadzi funkcję wydarzeń losowych

World of Tanks

World of Tanks to graczom na całym świecie dedykowana gra akcji zespołowej MMO, poświęcona wojnie pancernym. Rzuć się w zapierające dech bitwy czołgów z czasów II wojny światowej razem z innymi stalowymi kowbojami z całego świata. Twoje arsenał zawiera ponad 150 pojazdów pancernych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, starannie odwzorowanych z zachowaniem dokładności historycznej.

Ruszyć możesz z legendarnej czołgu Tygrys, lub wybrać szybki i groźny radziecki T-34, doskonalić umiejętności strzeleckie z amerykańskim działem samobieżnym 155 mm M40, lub spróbować eksperymentalnych/prototypowych maszyn, takich jak niemiecki ogromny czołg Maus. Gracz może posiadać nieskończoną ilość czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także załogę czołgu można awansować.

Nowość – Wydarzenia Losowe

World of Tanks ma przyjemność wprowadzić nową funkcję rozgrywki: Wydarzenia Losowe, co stanowi ważny krok w rozwoju map gry. Wydarzenia losowe zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji v1.23 i są serią dynamicznych zdarzeń, które występują z określonymi prawdopodobieństwami w określonych obszarach czterech map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka i Safe Haven.

Czerwony dym oznacza strefę wydarzenia, a powiadomienie pojawi się, gdy gracze zbliżą się lub przekroczą granicę tej strefy. Kierowcy czołgów powinni zachować ostrożność w strefie wydarzenia, ponieważ ich pojazdy mogą zostać zniszczone przez spadające przedmioty.

Każde wydarzenie znacząco zmieni teren każdej mapy i zapewni graczom nowe opcje taktyczne. Ta zmiana otwiera nowe ścieżki dla pojazdów, tworzy nowe osłony i zapewnia unikalne pozycje strzeleckie. W rezultacie gracze otrzymają nie tylko bardziej dynamiczną rozgrywkę, która utrzyma ich w napięciu, ale również wizualnie wzmocni doznania z grania i sprawi, że będzie jeszcze bardziej angażująca.

Typy wydarzeń

Typy wydarzeń różnią się w zależności od mapy:

Na mapie Safe Harbor, samolot rozbija się na dachu bunkra, powodując jego zawalenie i tworząc dodatkowe osłony między bunkrem a przystanią.

Na mapie Himmelsdorf, lokomotywa zostaje trafiona nalotem, gdy opuszcza stację kolejową. Tutaj rozrzucone wagony służą jako dobre osłony. Dodatkowo, rozbiający się sterowiec zmienia krajobraz na centralnym placu i w „Panzergasse”, tworząc zejście z wzgórza do pozycji ciężkich czołgów.

Na mapie Prokhorovka, samoloty rozbijają się na alei, paląc część krzaków i tworząc nowe osłony.

Na mapie Ruinberg, atakowana jest z powietrza, co tworzy dodatkowe przejście przez centralne bloki miasta, tworząc nowy kierunek ataku.

World of Tanks jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Więcej artykułów o World Of Tanks znajdziesz na naszej stronie!

Źródło : worthplaying.com