Aktualizacja v1.23 gry 'World Of Tanks’ wprowadzi funkcję wydarzeń losowych

Nowa funkcja w grze World of Tanks zrewolucjonizuje rozgrywkę! Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej.

Odzwierciedlenie historycznej dokładności w arsenale

World of Tanks to gra akcji online o zmasowanych bitwach zespołowych, poświęcona wojnom pancernym. Gracze mają do dyspozycji ponad 150 pojazdów zbrojnych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego. Wszystkie zostały pieczołowicie odwzorowane z dbałością o historyczną dokładność. Możesz wybrać m.in. legendarnego czołgu Tygrys, szybki i zapalcowy radziecki T-34, czy amerykańską M40 Gun Motor Carriage. Możliwe jest również wypróbowanie eksperymentalnych/prototypowych maszyn, takich jak niemiecki potężny czołg Maus. Gracz może gromadzić nieograniczoną liczbę czołgów w „garażu”, a każdy z nich może być ulepszany na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radiostacje, różne typy amunicji, a także możliwość awansowania członków załogi czołgu.

Nowa funkcja rozgrywki: Wydarzenia losowe

World of Tanks ma przyjemność zaprezentować nową funkcję rozgrywki: Wydarzenia losowe, które stanowią ważny kamień milowy w rozwoju map gry. Wydarzenia losowe zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji v1.23 i są serią dynamicznych zdarzeń, które występują z określonymi prawdopodobieństwami na określonych obszarach czterech map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka i Safe Haven. Czerwony dym oznacza strefę zdarzenia, a powiadomienie pojawi się, gdy gracze zbliżą się lub przekroczą granicę tej strefy.

Odwzorowanie wydarzeń losowych na mapach

Każde wydarzenie znacząco zmieni teren każdej z map i zapewni graczom nowe opcje taktyczne. Ta zmiana otwiera nowe ścieżki dla pojazdów, tworzy nowe schronienia i zapewnia unikalne pozycje do strzelania. W rezultacie gracze nie tylko dostaną bardziej dynamiczną rozgrywkę, która trzyma ich w napięciu, ale także wizualnie wzbogaci doświadczenie z gry i uczyni je jeszcze bardziej immersyjnym.

Różne typy wydarzeń losowych

Na mapie Safe Haven, samolot rozbija się na dachu bunkra, powodując jego zawalenie i tworząc dodatkowe schronienie między bunkrem a przystanią. Na mapie Himmelsdorf, lokomotywa zostaje trafiona przez nalot powietrzny, a rozrzucone wagony stanowią dobre schronienie. Dodatkowo rozbijający się sterowiec zmienia krajobraz na centralnym placu i „Panzergasse”, tworząc zejście z wzgórza do pozycji czołgów ciężkich. Na mapie Prokhorovka, samoloty rozbijają się w alei, paląc część krzewów i tworząc nowe schronienie. Mapa Ruinberg jest atakowana z powietrza, co tworzy dodatkowy przejście przez centralne bloki miasta.

World of Tanks jest dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Spróbuj swoich sił w epickich bitwach pancernych!

Źródło : www.bing.com