Aktualizacja v1.23 gry 'World Of Tanks’ wprowadzi funkcję losowych zdarzeń

Witaj w świecie World of Tanks, grze akcji wieloosobowej zespołowej, poświęconej wojnie pancernej. Pozwól sobie na epickie bitwy czołgów z okresu II wojny światowej wraz z innymi stalowymi kowbojami z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów bojowych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, dokładnie odwzorowanych z historyczną dokładnością. Wsiądź do legendarnego czołgu Tiger, wybierz szybkiego i furoryzującego sowieckiego T-34, doskonal swoje umiejętności celowania amerykańskim działa samobieżnym M40 kal. 155 mm lub wypróbuj eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak niemiecki olbrzymi czołg Maus. Gracz może mieć nieograniczoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: poprzez lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radiostacje, różne typy amunicji, a także członków załogi czołgu można również awansować.

Nowa funkcja rozgrywki: Wydarzenia losowe

World of Tanks ma przyjemność przedstawić nową funkcję rozgrywki: Wydarzenia losowe, które stanowią ważny etap w rozwoju map w grze. Wydarzenia losowe zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji v1.23 i są serią dynamicznych zdarzeń, które występują z określonymi prawdopodobieństwami na określonych obszarach czterech map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka i Safe Haven. Czerwony dym oznacza strefę wydarzenia, a powiadomienie pojawi się, gdy gracze zbliżą się lub przekroczą granicę tej strefy. Kierowcy czołgów powinni zachować ostrożność w strefie wydarzenia, ponieważ ich pojazdy mogą zostać zniszczone przez spadające obiekty.

Każde wydarzenie znacząco zmieni teren każdej mapy i zapewni graczom nowe opcje taktyczne. Ta zmiana otwiera nowe ścieżki dla pojazdów, tworzy nowe osłony i zapewnia unikalne pozycje strzeleckie. W rezultacie gracze nie tylko otrzymują bardziej dynamiczną rozgrywkę, która utrzymuje ich na nogach, ale również wizualnie wzbogaca doświadczenie gry i czyni je jeszcze bardziej immersyjnym.

Rodzaje wydarzeń

Rodzaj wydażeń różni się w zależności od mapy:

– Na mapie Safe Haven samolot rozbija się na dachu bunkra, powodując jego zawalenie i tworząc dodatkową osłonę między bunkrem a przystanią.

– Na mapie Himmelsdorf lokomotywa zostaje trafiona bombardowaniem powietrznym wychodząc z dworca kolejowego. Rozrzucone wagony służą jako dobra osłona. Dodatkowo, rozbijający się sterowiec zmienia krajobraz na placu centralnym i „Panzergasse”, tworząc zjazd z góry do pozycji ciężkiego czołgu.

– Na mapie Prokhorovka samoloty rozbijają się na alei, spalając część krzaków i tworząc nowe osłony.

– Mapa Ruinberg zostaje zaatakowana z powietrza. Tworzy to dodatkową drogę przez centralne bloki w mieście, tworząc nowy kierunek ataku.

World of Tanks jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Więcej artykułów na temat World Of Tanks.

Źródło : www.bing.com