Aktualizacja v1.23 gry 'World Of Tanks’ wprowadzi funkcję Losowych Wydarzeń

Wstęp do świata World of Tanks

World of Tanks to gra akcji w trybie wieloosobowym, dedykowana walce pancernymi pojazdami. Zanurz się w epickie bitwy czołgów II wojny światowej wraz z innymi „stalowymi kowbojami” z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 uzbrojonych pojazdów z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, starannie odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Wybierz swoją broń

Wejdź do świata World of Tanks i wybierz legendarny czołg Tygrys, szybki i groźny radziecki T-34, doskonal swoje umiejętności strzelania z amerykańskiego działa 155mm M40 Gun Motor Carriage, lub wypróbuj niemieckiego potwora Maus. Gracz może mieć nieograniczoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny mogą być ulepszane na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także załoga czołgu może zdobywać doświadczenie.

Nowa funkcja – Random Events

World of Tanks ma zaszczyt przedstawić nową funkcję rozgrywki: Random Events, która stanowi ważny kamień milowy w rozwoju map gry. Random events będą wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji v1.23 i są serią dynamicznych wydarzeń, które występują z określonymi prawdopodobieństwami na określonych obszarach czterech map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka i Safe Haven.

Zdarzenia te znacznie zmienią teren każdej mapy i dadzą graczom nowe opcje taktyczne, otwierając nowe ścieżki dla pojazdów, tworząc nowe zakrycia i dostarczając unikalnych pozycji do strzelania. W rezultacie gracze nie tylko dostaną bardziej emocjonującą rozgrywkę, ale również optycznie wzbogacą doświadczenie gry, czyniąc je jeszcze bardziej immersyjnym.

Rodzaje zdarzeń

Na mapie Safe Harbor, samolot rozbija się na dachu schronu, powodując jego zniszczenie i tworząc dodatkowe zakrycie między bunkrem a przystanią.

Na mapie Himmelsdorf, parowóz zostaje trafiony bombardowaniem powietrznym w momencie opuszczania stacji kolejowej. Rozrzucone wagony służą jako dobre zakrycie. Dodatkowo, rozbijający się sterowiec zmienia krajobraz na centralnym placu i „Panzergasse”, tworząc zjazd z wzgórza do pozycji ciężkich czołgów.

Na mapie Prokhorovka, samoloty rozbijają się w alei, paląc część krzaków i tworząc nowe zakrycie.

Mapa Ruinberg jest atakowana z powietrza, co tworzy dodatkowe przejście przez centralne bloki miasta, tworząc nowy kierunek ataku.

World of Tanks jest dostępny dla konsol PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Więcej artykułów o World of Tanks znajdziesz na naszej stronie.

Źródło : www.bing.com