Prime Gaming – oferty z czerwca 2023, Wings of Wrath Drop in the Armor dla fanów World of Tanks.

Prime Gaming wycofuje oferty z czerwca 2023 r.

Oferta ograniczona czasowo: Wings of Wrath Drop in the Armor dla fanów World of Tanks. Fani World of Tanks mogą skorzystać z okazji w tym miesiącu, aby zdobyć łup Skrzydła Gniewu, który można odebrać do 21 września. Idealny pakiet łączący historię Warhammera i ponad 40 000. Wings of Warath, oznaczenie Power of the Ninth i niewzruszony medal Kropla odwagi są zawarte w tym ekskluzywnym pakiecie.

Zagraj w grę z Amazon Lunas Rotating i odkryj świat gier.

Grając w gry takie jak Wina Fire TV, wstrząsająca biblioteka gier stworzona przez Amazon Luna jest wprowadzana do gier w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jako platforma do gier w chmurze, użytkownicy mogą grać w gry wewnętrzne z wciągającą ceną. W tym samym czasie członkowie Amazon Prime mogą obejrzeć interaktywną prezentację gry na stronie głównej strony. Nowe tytuły, takie jak Batman: Arkham Knight, Citizen Sleeper, Monster Harvest i SteamWorld Heist: Final Edition są już dostępne. Obejrzyj zapowiedź nadchodzących dodatków do Prime Gaming Channel na Amazon Luna.

Finałowe odliczanie do Amazon Gaming Week!

Kończy się czas, aby nadrobić tydzień gier Amazon, globalny festiwal dla graczy na wszystkich poziomach. Od 22, 22 i 28 maja czeka na Ciebie mnóstwo okazji i promocji. Zostały tylko trzy dni, przyjdź i zobacz szeroką gamę gier, które oferują różne rabaty, w tym gry, sprzęt oparty na grach i urządzenia oparte na grach i wiele więcej! Aby zapoznać się z najnowszymi ofertami, zajrzyj na oficjalną stronę tygodnia gier.

13 darmowych gier na czerwiec

Prime Gaming przygotował ekscytującą listę 13 darmowych gier na czerwiec, przy czym pierwszą z trzech gier można odebrać 1 czerwca. Przygotuj się na zabawne przygody, od występów przed wielką publicznością w The Night of the Jester po rywalizację w bardziej spektakularnych miejscach w Over Top. Odwiedzaj gaming.amazon.com w każdy czwartek, aby odebrać darmową grę z Prime. Możesz zobaczyć tytuły i daty wydania tutaj.

Oferty na gry i tablety

Gry i tablety są dostępne dla każdego. Wysokiej klasy gry, komputery stacjonarne i laptopy w atrakcyjnych cenach. Pokazane są monitory do gier renomowanych marek, takich jak Samsung, MSI, HP i inne. Podkreślono duże rabaty. Uzyskaj 10% zniżki na niektóre cyfrowe karty podarunkowe Roblox. Zaoszczędź 25 dolarów na WWE 2K23 na Xbox Digital.

Nowości w Prime Gaming

  • Sengoku 2
  • Miasto życia
  • Bójka piłkarska
  • Aplikacja Super Spy
  • Top-30
  • Steamworld
  • Neverwinter Nights
  • Revita
  • Roguebook
  • Postać Destiny: Bezdomny Warf

Źródło: https://game-news24.com/2023/05/26/amazon-prime-gaming-update-june-20-2023/.