„A Real Ba**ss”: gwiazda Terminatora, Arnold Schwarzenegger, podzielił się doświadczeniami z pracy z 29-letnią młodszą współgwiazdą w World of Tanks


Jeśli ktoś myślał, że Arnold Schwarzenegger ograniczy swoją obecność w mediach tylko do filmów, programów telewizyjnych i konkursów, pomyśl jeszcze raz! Gwiazda Terminatora zadebiutowała także jako aktor głosowy w kilku grach wideo, w których występuje jego postać. Jednym z jego długo oczekiwanych projektów w tym roku jest World of Tanks – Holiday Ops 2023.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

World of Tanks to wieloosobowa gra wideo, która koncentruje się na działaniach wojennych i strategii. Chociaż gra miała już edycję świąteczną, w tym roku była niespodzianka. Z Arnoldem i Resident Evil, znanymi jako Milla Jovovich jako głównymi bohaterami, graczy czeka nie lada gratka! W wywiadzie Arnold opowiedział również o swoich doświadczeniach ze współpracy z Millą.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Arnold Schwarzenegger o pracy z ikoną Millą Jovovich

Biorąc pod uwagę fakt, że Arnolda Schwarzeneggera posiada już prawdziwy czołg, funkcja w grze wideo wydawała się pasować. Gwiazda jest bardzo podekscytowana wydaniem, a także miała wiele komplementów dla swojej współpracowniczki, Milli Jovovich. Opowiadając o swoim doświadczeniu, legenda opowiedziała, jak aktorka była „zawodowiec” pracować z. Obie gwiazdy użyczyły swoich głosów postaciom, jednocześnie oferując graczom korzyści i nagrody.

KOLONIA, NIEMCY — 7 września: Arnold Schwarzenegger przemawia w swoim przemówieniu na temat zrównoważonego rozwoju cyfrowego podczas wydarzenia Digital X 7 września 2021 r. w Kolonii w Niemczech. Ponad 200 krajowych i międzynarodowych czołowych mówców – ekspertów, wizjonerów, polityków, przedsiębiorców, liderów opinii i głosy krytyczne – bierze udział w dyskusji w ciągu dwóch dni pełnego programu cyfryzacji. (Zdjęcie autorstwa Andreasa Rentza/Getty Images)

Mówiąc o pracy z Millą, gwiazda była pochwałą dla swojej współgwiazdy. Komplementował jej etykę pracy, nazywając ją ikoną. Legenda, który już był podekscytowany, że ma ją na pokładzie, podzielił się swoimi fantastycznymi wrażeniami z pierwszej pracy z nią. Radośnie wykrzyknął, „Ona jest tak wspaniałą aktorką. Prawdziwy bas”.

NURKUJ GŁĘBCIEJ

„Z przyjemnością cię poznam” – legenda kulturystyki Arnold Schwarzenegger wkracza do World of Tanks z wielką świąteczną niespodzianką!

15 dni temu

Poza tym aktor miał też mnóstwo propozycji dla graczy zagłębiających się w świąteczną edycję. Polecił wypróbowanie unikalnych niestandardowych skórek i wypróbowanie fajnych nagród. Gwiazda podzieliła się także niektórymi swoimi ulubionymi dialogami, które od czasu do czasu wypowiadała jego postać.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Poprzednie funkcje gier wideo Arnolda

Chociaż World of Tanks jest jednym z głównych projektów, nad którymi pracował Arnold, nie jest to pierwsze rodeo byłego kulturysty. Wcześniej występował w wielu innych grach wideo opartych na jego popularnych filmach. Gry jak „Conan: Sala Volty”, „Biegnący mężczyzna”, „Prawdziwe kłamstwa”itp.

LONDYN, ANGLIA – 17 PAŹDZIERNIKA: Arnold Schwarzenegger bierze udział w sesji zdjęciowej „Terminator: Dark Fate” 17 października 2019 r. w Londynie, Anglia. (Zdjęcie: Tim P. Whitby/Getty Images)

Chociaż Arnold zyskał sławę dzięki swojej bogatej karierze kulturystycznej, zmiana dziedziny w mediach nie przeszkadza mu. W rzeczywistości gwiazda z czasem przystosowała się do szerokiej gamy źródeł rozrywki. Po udanym występie na arenie gier wideo fascynujące będzie zobaczenie Arnolda w większej liczbie mediów.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię: Niewidoczne zdjęcie legendy Arnolda Schwarzeneggera z jego dwoma kaskaderamiŹródło : https://www.essentiallysports.com/us-sports-news-bodybuilding-news-esports-news-a-real-bass-terminator-star-arnold-schwarzenegger-shared-the-experience-of-working-with-29-year-younger-co-star-in-world-of-tanks/