8 gier do grania, jeśli lubisz War Thunder


War Thunder to świetny darmowy symulator wojny z wieloma rzeczami. Doskonała rozgrywka tego tytułu w połączeniu z jego możliwościami dla wielu graczy sprawia, że ​​jest to absolutny podmuch, który musisz sprawdzić. Taka jest urok tej gry, że możesz nawet chcieć sprawdzić więcej tytułów w tym samym duchu.POWIĄZANE: Najlepsze gry akcji / przygodowe dla początkujących

Na szczęście, z ustawieniami i rozgrywką War Thunder, jest kilka innych gier, które swędzą, a nawet kilka. Oto niektóre z najlepszych gier, które mają podobne aspekty do War Thunder i będą świetnym sposobem na wypełnienie luki, gdy już od niej odejdziesz.

WIDEO DLA GRACZY DNIA

8 Pole bitwy 1

Battlefield 1 to całkiem prosta rekomendacja dla fanów War Thunder. Gra przygląda się I wojnie światowej, dostarczając fascynującą, choć krótką kampanię dla jednego gracza, która jest wzbogacona o klasyczną rozgrywkę Battlefield, którą fani pokochali z biegiem czasu.

Może nie jest to najbardziej realistyczny obraz wojny, ale są chwile, kiedy gra naprawdę uderza w jej tragedię. Jeśli więc chcesz doświadczyć dobrze przygotowanego tytułu FPS, zdecydowanie powinieneś sprawdzić Battlefield 1.

7 Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII był bardzo potrzebnym wpisem dla IP, ponieważ przez najdłuższy czas znajdował się w stagnacji z niedopieczonymi futurystycznymi koncepcjami. Ta gra była powrotem do formy dla serii, a gracze uwielbiają szybką rozgrywkę na wciągającym tle II wojny światowej.

Call of Duty: WWII jest nadal dość aktywny, a fani uwielbiają rozgrywkę tego tytułu i jego zaskakująco świetną kampanię dla jednego gracza. Call of Duty może nie jest najbardziej lubianą serią, ale nie można zaprzeczyć, że każdy tytuł raz po raz udowadnia, dlaczego tak wielu ludzi lubi w nią grać.


6 Gwiezdne wojny: eskadry

Ponieważ walka powietrzna jest główną częścią War Thunder, łatwo zrozumieć, dlaczego Star Wars: Squadrons idealnie pasowałyby do tej listy. Pełna akcji walka kosmiczna jest doskonała i bardzo zdolna do przeprowadzenia całej gry.

POWIĄZANE: Najlepsze RPG akcji dla początkujących

Fani War Thunder będą mieli mnóstwo rzeczy w Star Wars: Squadrons. Aktualizacje i pakiety zawartości do gry mogą nie być tak częste, jak większość by się spodziewała, ale nie można zaprzeczyć, że Star Wars: Squadrons to całkiem świetna gra sama w sobie.

5 Titanfall 2

Titanfall 2 zaskoczył wszystkich ulepszeniami, które wniósł do rozgrywki od pierwszego wpisu. Jednak największym i najbardziej pożądanym dodatkiem była kampania dla jednego gracza, której wyraźnie brakowało w pierwszej grze, a wielu krytykowało ten ruch.

Szkoda, że ​​Titanfall 2 nie sprzedał się tak dobrze, jak mógł, ale fakt, że Apex Legends ruszył z miejsca, oznacza, że ​​Respawn Entertainment z pewnością otrzymuje pochwałę, na którą zasługuje. Fani futurystycznych strzelanek z płynnym ruchem i walką mechów będą się świetnie bawić z Titanfall 2.

4 Arma 3

Arma 3, militarny sandboksowy tytuł, który jest brutalnie trudny i wymaga doskonałej strategii, aby odnieść sukces, to gra, którą każdy fan realistycznych strzelanek wojennych jest nieskończenie zaznajomiony. Gra może być trudna dla nowicjuszy, ale kilka godzin na przyzwyczajenie się do sterowania i rozgrywki to wszystko, czego potrzeba, aby zrozumieć prawdziwe mocne strony tego tytułu.

Pomaga to, że Arma 3 ma niesamowitą społeczność moddingową, która nieskończenie poprawiła mechanikę rozgrywki. Fani taktycznych strzelanek wojskowych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, będą zachwyceni rozgrywką Arma 3.

3 Symulator lotu Microsoft

Pomysł latania samolotem lub czymś podobnym w tym samym kierunku wystarczy wielu graczom. Tak więc, jeśli chcesz latać w spokojnej grze bez walki, to Microsoft Flight Simulator jest najlepszym tytułem do sprawdzenia pod tym względem.

POWIĄZANE: Najlepsze gry akcji i przygody, rankingowe

Pomaga to, że gra wygląda absolutnie cudownie i jest całkiem relaksująca. Może nie jest to gra odpowiednia dla wszystkich, ale gracze, którzy wejdą w pętlę rozgrywki Microsoft Flight Simulator, będą naprawdę zanurzeni w jednej z najlepszych gier symulacyjnych.


2 Świat czołgów

Podobnie jak War Thunder, World of Tanks to darmowy tytuł dla wielu graczy, który pozwala graczom rozwalać się nawzajem potężnymi i potężnymi czołgami. Już sama ta prezentacja wystarczy dla wielu, aby sprawdzić ten wybuchowy tytuł.

Z pewnością istnieje krzywa uczenia się dla World of Tanks, ale nie jest ona tak złożona, jak mogłoby się wydawać. Wszystkie elementy układają się na swoim miejscu, aby zapewnić naprawdę wysublimowane wrażenia, ponieważ powoli rozumiesz, o co chodzi w tytule.

1 Ace Combat 7: Skies Unknown

Kolejną grą skupiającą się wyłącznie na walce powietrznej jest Ace Combat 7: Skies Unknown. Seria Ace Combat była świetna, jeśli chodzi o odtworzenie ekscytującej natury walk powietrznych w swoich tytułach, a Skies Unknown nie jest wyjątkiem od tej złotej zasady.

Fakt, że walka powietrzna jest bardziej zręcznościowa niż realistyczna, oznacza, że ​​nowi gracze mogą łatwo dostać się do tego tytułu i zrozumieć rozgrywkę. Jeśli mocne strony tytułu współgrają z Tobą, Ace Combat 7 może być portalem do zupełnie nowego gatunku gier.

WIĘCEJ: Najlepsze gry do rozegrania podczas II wojny światowej, rankingŹródło : https://www.thegamer.com/video-games-like-war-thunder/