75-letni Arnold Schwarzenegger ujawnił „najlepszą część Bożego Narodzenia”, na którą nie może się doczekać


W okresie świątecznym chodzi o dawanie i otrzymywanie, a nikt nie gwarantuje tego lepiej niż ikona kulturystyki Arnold Schwarzenegger. Podczas gdy wielu może być podekscytowanych otrzymaniem swoich ulubionych rzeczy w świątecznych opakowaniach na prezenty, Schwarzenegger ma zupełnie inną grę. Kulturysta nie może się doczekać swojej ulubionej części sezonu, czyli rozdawania prezentów.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

W rzeczywistości nie byłoby błędem, gdyby austriacki dąb otrzymał przydomek „Święty Mikołaj”. Znany ze swoich umiejętności interpersonalnych, Schwarzenegger jest znany z rozdawania prezentów w ramach tradycji świątecznej z dobrej woli i serca. Niedawno aktor Terminatora ujawnił swoje plany dotyczące występu w wesołym sezonie.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Arnold Schwarzenegger wierzy w oddawanie społeczności

W grze wideo pt World of Tanks: Operacje świąteczne 2022, Schwarzenegger wystąpił u boku aktorki Mila Jovovich. Screenrant niedawno przeprowadził wywiad z Austrian Oak, aby porozmawiać o grze o tematyce świątecznej.

Prowadzący wywiad zapytał Schwarzeneggera, czy lubi oddawać się festiwalowym tradycjom, na które zwykle najbardziej czeka. Schwarzenegger ujawnił, „Każdego roku na Boże Narodzenie dbam o to, aby dostać wiele prezentów dla moich przyjaciół i rodziny. Czasami dostaję prezenty dla ponad 100 osób! Najlepszą częścią Bożego Narodzenia jest zawsze dawanie czegoś od siebie i cieszę się, że mogę to robić”.

NURKUJ GŁĘBCIEJ

„Nie miałem pojęcia, czym było Święto Dziękczynienia”: Arnold Schwarzenegger wspomina, jak nieznajomy Amerykanin zmienił dla niego znaczenie festiwalu we wczesnych dniach

19 dni temu

Gubernator jest dobrze znany ze swojej działalności filantropijnej. Śladami kulturysty idzie nie tylko on, ale cała rodzina Schwarzeneggerów, w tym jego była żona Maria Shriver. Skoro już mowa o rodzinie, Austrian Oak nie może doczekać się z nimi jakiegoś przestoju. „Nie mogę się również doczekać spędzenia dużo czasu z moimi dziećmi i dwójką wnuków w tym roku, to naprawdę szalone, jak szybko dorosły”.

Fani nie mogą się doczekać, aż Schwarzenegger podzieli się swoimi świątecznymi zdjęciami w tym roku. Ponieważ w zeszłym miesiącu, kiedy jego córka opublikowała kilka „zdjęć z wakacji”, wszyscy byli zachwyceni.

Kiedy Katherine Schwarzenegger udostępniła urocze zdjęcie

Na początku tego roku Katherine i aktor-mąż Chris Pratt powitali na świecie swoją najmłodszą córkę Eloise. Po weekendzie Święta Dziękczynienia w zeszłym miesiącu Katherine podzieliła się „pierwszy sezon wakacyjny” na swoim Instagramie.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Wśród wszystkich zdjęć było urocze kliknięcie Eloise z dziadkiem Arnoldem Schwarzeneggerem. Na zdjęciu Arnie trzyma w ramionach swoją wnuczkę i delikatnie całuje bok jej głowy. Miejmy nadzieję, że w te święta będzie wiele takich zdrowych zdjęć Schwarzeneggerów z trzech pokoleń!

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię | Mama Shriver udostępniła doskonałe zdjęcie swojej i córki Arnolda Schwarzeneggera, KatherineŹródło : https://www.essentiallysports.com/us-sports-news-bodybuilding-news-75-year-old-arnold-schwarzenegger-disclosed-the-best-part-of-christmas-he-is-looking-forward-to/