15 darmowych gier na Steamie, które nic nie kosztują, aby zagrać

Steam oferuje fantastyczną selekcję gier do pobrania za darmo, z myślą o każdym gatunku i preferencji graczy na PC. The Finals, Overwatch 2 i Counter-Strike 2 należą do najlepszych darmowych gier na Steam do grania w roku 2024, oferując szybką i konkurencyjną rozgrywkę wieloosobową. Inne godne uwagi darmowe gry na Steam to World of Tanks, The Sims 4, Destiny 2, Warframe, Brawlhalla, Tower of Fantasy i Apex Legends, zapewniając szereg opcji rozgrywki dla różnych preferencji.

Najlepsze darmowe gry na Steam do grania

The Finals
Rozgrywka wieloosobowa typu FPS w The Finals
The Finals Publisher – Embark Studios
Gatunek – FPS, wieloosobowe, konkurencyjne
Przed niedawnym wydaniem The Finals, to właśnie ta gra była najczęściej dodawaną do listy życzeń na Steam (via WePC), dlatego ta wieloosobowa strzelanka będzie pierwszym wyborem dla wielu graczy na PC w 2024 roku. Składa się na nią rozgrywka drużynowa trzech graczy, którzy rywalizują między sobą, aby zdobyć, dostarczyć i zdeponować gotówkę z lokalizacji na mapie, dodatkowo prezentuje zniszczalne środowisko. Jeśli zdecydujesz się zanurzyć w tę pięknie wyglądającą i szybką grę konkurencyjną, możesz spodziewać się wielu akcji związanych z hakiem, wybuchami rakiet, rozbijaniem ścian i emocjonującymi finiszami.

Overwatch 2
Konkurencyjny wieloosobowy heroiczny strzelec Overwatch 2
Overwatch 2 Publisher – Blizzard Entertainment
Gatunek – Akcja, pierwszoosobowe, wieloosobowe, hero-shooter
Tak, jeśli to przegapiłeś, Overwatch 2 jest teraz dostępny do darmowego grania na Steam. Kiedyś dostępny tylko na Battle.net, ta popularna gra z klasowym systemem umiejętności jest teraz dostępna na największej platformie do gier na PC. Overwatch 2 jest pięciu do pięciu konkurencyjną grą wieloosobową, oferującą szereg bohaterów (postaci) dla każdego rodzaju stylu gry. Czy wolisz unikać lub desantować, usiąść i snajperować, leczyć sojuszników, czy nawet przedrzeć się w twarz wroga z krzepkimi uderzeniami młota, Overwatch 2 ma coś dla ciebie. Pamiętaj jednak, że nie możesz pójść w to sam – świetna współpraca jest kluczem do zwycięstwa.

World of Tanks
Strategiczna gra na żywo samochodowa World of Tanks
World of Tanks Publisher – Wargaming
Gatunek – Akcja, wieloosobowe, pojazd
World of Tanks to dokładnie to, co jest napisane na opakowaniu: gra, w której możesz grać jako czołg. I dla wielu sama ta opis będzie wystarczająca, aby zainteresować. Ale nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem czołgów, World of Tanks jest świetny dla tych, którzy chcą trochę chaosu wieloosobowego z odrobiną strategii. Jeśli przypadkiem interesują cię wozy wojskowe z XX wieku, to jeszcze lepiej, ponieważ deweloper – Wargaming – nadal dodaje coraz więcej pojazdów do pilotowania. Jest też wiele trybów gry do wyboru w tej strategicznej strzelance wieloosobowej, więc powinno być tu coś dla każdego wieloosobowego gracza.

Źródło : www.bing.com