15 darmowych gier na Steam, które nie będą Cię nic kosztować, aby zagrać

Steam oferuje fantastyczną selekcję gier do grania za darmo, dostosowaną do każdego gatunku i preferencji graczy PC. The Finals, Overwatch 2 i Counter-Strike 2 to najlepsze darmowe gry na Steam do grania w 2024 roku, oferujące szybką i konkurencyjną wieloosobową rozgrywkę. Inne godne uwagi darmowe gry na Steam to World of Tanks, The Sims 4, Destiny 2, Warframe, Brawlhalla, Tower of Fantasy i Apex Legends, oferujące różnorodne opcje rozgrywki dla różnych preferencji. Steam to największa platforma do gier na PC na świecie i oferuje fantastyczną selekcję gier do grania za darmo (F2P) w każdym gatunku. Od „starych, ale złotych” takich jak Team Fortress 2 do całkowicie nowych wydań takich jak The Finals, Steam ma coś dla każdego rodzaju gracza na PC. Czy chcesz się zrelaksować, grając w relaksującą grę zarządzania życiem, jak The Sims 4, czy podnieść ciśnienie krwi w konkurencyjnym FPSie, jak Counter-Strike 2, bardzo prawdopodobne, że znajdziesz darmową grę na Steam dla siebie w 2024 roku. Spędziliśmy wiele czasu grając w całą masę darmowych gier na Steam i zawęziliśmy listę do kilku naszych ulubionych opcji. Oto kilka naszych najlepszych wyborów na 2024 rok.

1 The Finals
Szybki wieloosobowy FPS
The Finals
Wydawca: Embark Studios
Gatunek: FPS, wieloosobowy, konkurencyjny
Przed niedawnym wydaniem The Finals była najczęściej dodawaną do listy życzeń grą na Steam (za pośrednictwem WePC), więc ten strzelanka wieloosobowa będzie pierwszym wyborem dla wielu graczy PC na Steam w 2024 roku. Umieszcza drużyny po trzy przeciwko sobie w wyścigu z czasem, aby zabezpieczyć, dostarczyć i zdeponować pieniądze z miejsc na mapie, a także cechuje się środowiskiem podatnym na zniszczenia. Jeśli zdecydujesz się zanurzyć w tym pięknie wyglądającym i szybkim konkurencyjnym strzelaniu, spodziewaj się wielu procedurki zawieszonej kabłąkiem, wystrzelanie rakiet, miażdżenie ścian i finisz na skraju paznokcia.

2 Overwatch 2
Konkurencyjny multiplayer strzelanka z bohaterami
Overwatch 2
Wydawca: Blizzard Entertainment
Gatunek: Akcja, FPP, wieloosobowy, strzelanka z bohaterami
Tak, jeśli to ominąłeś, Overwatch 2 jest teraz dostępny do gry za darmo na Steam. Kiedyś wyłącznie na Battle.net, wiecznie popularna gra z klasami i umiejętnościami jest teraz dostępna na największej platformie do gier na PC na świecie. Overwatch 2 to pięcioosobowa konkurencyjna strzelanka wieloosobowa z różnymi bohaterami (postaciami) dla każdego rodzaju stylu gry. Bez względu na to, czy wolisz się schować i zniżyć, usiąść z tyłu i strzelać, uleczyć swoich sojuszników, czy nawet wejść w twarz wroga z młotem, Overwatch 2 pomaga ci zrobić pazur. Tylko pamiętaj, że nie możesz sam tego zrobić, świetna współpraca jest kluczem do zwycięstwa.

3 World of Tanks
Strategiczne strzelanie z pojazdami
World of Tanks
Wydawca: Wargaming
Gatunek: Akcja, wieloosobowy, pojazd
World of Tanks jest dokładnie tym, co jest napisane na etykiecie: gra, w której możesz grać jako czołg. I dla wielu ta sama definicja będzie wystarczająca, aby zainteresować. Ale nawet jeśli nie jesteś ogromnym fanem czołgów, World of Tanks jest świetny dla tych, którzy chcą trochę wieloosobowego zamieszania z dodatkową dawką strategii. Jeśli przypadkiem interesujesz się wojskowymi pojazdami z XX wieku, jeszcze lepiej, ponieważ deweloper – Wargaming – nadal dodaje coraz to więcej pojazdów do pilotowania. Jest wiele trybów gry do wyboru w tej strategicznej strzelance wieloosobowej (eh… artylerzysta?), więc powinno tu być coś dla każdego rodzaju gracza wieloosobowego.

Źródło : www.bing.com