15 darmowych gier na Steam, które nic nie kosztują grać

Najlepsze gry na Steam w roku 2024

Steam oferuje fantastyczną selekcję gier do grania za darmo, odpowiadającą każdemu gatunkowi i preferencjom graczy PC. Finals, Overwatch 2 i Counter-Strike 2 należą do najlepszych darmowych gier na Steam do grania w 2024 roku, oferując dynamiczne i konkurencyjne doznania wieloosobowe. Inne godne uwagi darmowe gry na Steam to World of Tanks, The Sims 4, Destiny 2, Warframe, Brawlhalla, Tower of Fantasy i Apex Legends, oferując różne opcje rozgrywki dla różnych preferencji. Tutaj jest kilka z naszych najlepszych wyborów na 2024 rok.

The Finals – Szybki wieloosobowy FPS
The Finals to dynamiczna gra wieloosobowa na platformę Steam, która polega na dostarczaniu pieniędzy z lokalizacji na mapie w zespole trzyosobowym przed upływem czasu, z elementami niszczenia środowiska.

Overwatch 2 – Konkurencyjna wieloosobowa strzelanka z bohaterami
Overwatch 2 to gra zręcznościowa, która oferuje pięć-osobowy tryb wieloosobowy, w którym gracze mają do wyboru wiele bohaterów, każdy odpowiadający innemu stylowi gry.

World of Tanks – Strategiczna gra z pojazdami
World of Tanks to gra akcji wieloosobowa, w której gracze mogą pilotować czołgi i cieszyć się zarówno strategiczną, jak i wieloosobową rozgrywką.

The Sims 4 – Symulator życia
The Sims 4 to popularny symulator życia, który oferuje graczom możliwość stworzenia swojego domu i zarządzanie życiem wirtualnej rodziny.

Destiny 2 – Naukowofantastyczna gra RPG i FPS
Destiny 2 oferuje zaawansowane elementy gry RPG, a także dynamiczną rozgrywkę strzelania z pierwszej osoby, zapewniając graczom wiele godzin rozgrywki.

Warframe – Naukowofantastyczna gra RPG i FPS
Warframe to gra akcji z elementami gry RPG, w której gracze mogą poprawiać swoje umiejętności i zdobywać nowe upgrade, uczestnicząc w szybkich i emocjonujących starciach.

Brawlhalla – Gra zręcznościowa
Brawlhalla to ekscytująca gra walki, która oferuje wiele postaci do wyboru i idealnie nadaje się na przyjęcia do pobliskiej sieci.

Tower of Fantasy – Wspólny świat MMO-lite ARPG
Tower of Fantasy to gra MMO z piękną oprawą graficzną, bogatym światem do eksploracji i wieloma możliwościami rozwoju postaci.

Counter-Strike 2 – Konkurencyjna drużynowa strzelanka FPS
Counter-Strike 2 to popularna strzelanka z pierwszej osoby oparta na zespole, w której strategia jest kluczem do zwycięstwa.

Źródło : www.bing.com