15 darmowych gier na Steam, które nic cię nie uderzają w kieszeń

Steam oferuje fantastyczną selekcję gier, które można grać za darmo, dostosowując się do każdego gatunku i preferencji graczy na PC. Finał, Overwatch 2 i Counter-Strike 2 należą do najbardziej popularnych bezpłatnych gier na Steam w 2024 roku, oferując szybką i konkurencyjną rozgrywkę wieloosobową. Inne godne uwagi darmowe gry na Steam to World of Tanks, The Sims 4, Destiny 2, Warframe, Brawlhalla, Tower of Fantasy i Apex Legends, oferujące różnorodne opcje rozgrywki dla różnych preferencji.

Najlepsze darmowe gry na Steam w 2024 roku

Steam – Największa platforma do gier na PC na świecie – ma fantastyczną selekcję gier, które można grać za darmo w każdym gatunku. Od „klasyków”, takich jak Team Fortress 2, aż po nowe wydania, takie jak The Finals, Steam ma coś dla każdego rodzaju gracza na PC. Niezależnie od tego, czy chcesz zrelaksować się, grając w spokojną grę zarządzania życiem, taką jak The Sims 4, czy podnieść ciśnienie krwi w konkurencyjnym FPS, jak Counter-Strike 2, prawdopodobnie znajdziesz darmową grę na Steam dla siebie, gdy zbliżamy się do 2024 roku. Spędziliśmy dużo czasu na granie w różne darmowe gry na Steam i zawęziliśmy listę do naszych ulubionych opcji. Oto kilka naszych najlepszych wyborów na 2024 rok.

The Finals – Szybka wieloosobowa gra FPS

The Finals, Overwatch 2 i Counter-Strike 2 to różne gry, ale każda z nich ma coś innego do zaoferowania graczom. Na przykład The Finals to szybka wieloosobowa gra FPS, której wydawcą jest Embark Studios. Przed niedawnym wydaniem The Finals była najczęściej dodawaną do listy życzeń grą na Steam (za pośrednictwem WePC), więc ta strzelanka wieloosobowa będzie wyborem wielu graczy na PC na Steam w 2024 roku. Rywalizuje ona drużyny po trzy przeciwko sobie w wyścigu zegara, aby zabezpieczyć, dostarczyć i zdeponować gotówkę z lokalizacji mapy, a także posiada środowiska niszczalne. Jeśli zdecydujesz się zanurzyć w tę pięknie wyglądającą i szybką grę konkurencyjną, możesz spodziewać się wielu chwytów, strzałów rakietowych, niszczenia ścian i emocjonujących zakończeń.

Overwatch 2 – Konkurencyjna wieloosobowa gra drużynowa

Inną interesująca grą, która jest dostępna na Steam za darmo, jest Overwatch 2. Kiedyś dostępna wyłącznie na Battle.net, ta popularna gra zręcznościowa oparta na klasach jest teraz dostępna na największej platformie do gier na PC. Overwatch 2 to konkurencyjna gra wieloosobowa pięcioosobowa, w której występuje wiele bohaterów (postaci) dla każdego rodzaju stylu gry. Niezależnie od tego, czy wolisz unikać i zmylić przeciwników, dystansowo snajperować, leczyć swoich sojuszników, czy nawet walczyć z wrogiem młotem, Overwatch 2 ma to, czego potrzebujesz. Pamiętaj tylko, że nie możesz działać samodzielnie – doskonała współpraca jest kluczem do zwycięstwa.

World of Tanks – Strategiczna gra strzelnicza z pojazdami

Jeśli interesuje cię strzelanie z czołgów, to World of Tanks jest grą, która cię zainteresuje. To gra, w której możesz wcielić się w postać czołgu. Ale nawet jeśli nie jesteś ogromnym fanem czołgów, World of Tanks jest świetny dla tych, którzy chcą trochę chaosu wieloosobowego ze strzałem strategii. Jeśli przypadkiem interesujesz się pojazdami wojskowymi XX wieku, tym lepiej, ponieważ deweloper – Wargaming – nadal dodaje coraz większą liczbę pojazdów do pilotowania. Jest tu wiele trybów gry, więc powinno być coś dla każdego rodzaju gracza wieloosobowego.

The Sims 4 – Symulator życia

Może eksplodowanie czołgami nie jest twoją bajką. Może chcesz zamiast tego stworzyć doskonały dom dla nowej Sim rodziny. The Sims to najpopularniejsza na świecie seria symulacji życia, a w 2022 roku The Sims 4 stało się dostępne za darmo na Steam. Eskapizm nigdy nie był bardziej kuszący niż w The Sims 4, i niezależnie od tego, czy jesteś sadystycznym bóstwem czy miłosiernym – czy jesteś graczem, który „usuwa drzwi i podpala chatę” czy „daje tej rodzinie dodatkowego kociaka” – The Sims 4 oferuje wystarczająco dużą gamę narzędzi do gry, aby utrzymać cię szczęśliwym i zainteresowanym w każdym z światów twoich Simów.

Źródło : www.bing.com