15 darmowych gier na platformie Steam, które możesz grać za darmo

Najlepsze darmowe gry na Steam: Wybierz swoją przygodę w 2024 roku

Steam oferuje fantastyczną selekcję gier dostępnych za darmo, zaspokajającą każdy gatunek i preferencje graczy na PC. The Finals, Overwatch 2 i Counter-Strike 2 należą do najlepszych darmowych gier na Steam do grania w 2024 roku, oferując intensywne i konkurencyjne doznania wieloosobowe. Inne godne uwagi darmowe gry na Steam to World of Tanks, The Sims 4, Destiny 2, Warframe, Brawlhalla, Tower of Fantasy i Apex Legends, zapewniając gamę opcji rozgrywki dla różnych preferencji.

Największą platformą do gier na PC na świecie jest Steam. Oferuje fantastyczną selekcję gier dostępnych za darmo w każdym gatunku. Od „klasyków” takich jak Team Fortress 2, po najnowsze wydania jak The Finals, Steam ma coś dla każdego gracza na PC. Niezależnie od tego, czy chcesz zrelaksować się grając w relaksującą grę zarządzania życiem, jak The Sims 4, czy podnieść ciśnienie krwi w konkurencyjnym FPS, takim jak Counter-Strike 2, na pewno znajdziesz darmową grę na Steam dla siebie w 2024 roku. Spędziliśmy dużo czasu na graniu w całą masę darmowych gier na Steam i zawężyliśmy listę do naszych ulubionych opcji. Oto kilka naszych najlepszych wyborów na 2024 rok.

1 The Finals Szybka gra wieloosobowa FPS The Finals Wydawca: Embark Studios Gatunek: FPS, wieloosobowa, konkurencyjna Przed jego niedawnym wydaniem The Finals był najchętniej dodawaną do listy życzeń grą na Steam (za pośrednictwem WePC), więc ta wieloosobowa gra strzelanina będzie pierwszym wyborem dla wielu graczy na PC na Steam w 2024 roku. Rywalizuje ze sobą drużyny trzech graczy, w wyścigu zegarowym, aby zabezpieczyć, dostarczyć i wpłacić gotówkę z lokalizacji na mapie, prezentując środowisko niszczalne. Jeśli zdecydujesz się zagłębić w tę piękną i szybką grę konkurencyjną, spodziewaj się wielu emocji związanych z hakowaniem, wystrzeliwaniem rakiet, niszczeniem ścian i kręcącymi się do końca zakończeniami.

2 Overwatch 2 Konkurencyjna wieloosobowa gra hero shooter Overwatch 2 Wydawca: Blizzard Entertainment Gatunek: Akcja, First-Person, Wieloosobowa, Hero Shooter Tak, jeśli przeoczyłeś to, Overwatch 2 jest teraz dostępny do gry za darmo na Steam. Kiedyś tytuł dostępny tylko na Battle.net, ta zawsze popularna gra strzelanina z umiejętnościami na bazie klas jest teraz dostępna na największej platformie do gier na PC na świecie. Overwatch 2 to pięć do pięciu konkurencyjna gra wieloosobowa, w której występuje wiele bohaterów (postaci) odpowiadających różnym stylom gry. Bez względu na to, czy wolisz unikać i uciekać, usiąść i snajpić, leczyć swoich sojuszników, czy nawet wchodzić w twarz wroga z młotem, Overwatch 2 ma wszystko, czego potrzebujesz. Tylko pamiętaj, że nie możesz działać sam – świetna praca zespołowa jest kluczem do zwycięstwa.

3 World of Tanks Strategiczna gra strzelanina z pojazdami World of Tanks Wydawca: Wargaming Gatunek: Akcja, wieloosobowa, pojazd World of Tanks to dokładnie to, co jest napisane na pudełku: gra, w której możesz grać jako czołg. I dla wielu ta sama tylko ta opis będzie wystarczający, aby wzbudzić zainteresowanie. Nawet jeśli nie jesteś ogromnym fanem czołgów, World of Tanks jest doskonały dla tych, którzy chcą trochę wieloosobowego chaosu z dodatkową dawką strategii. Jeśli akurat jesteś fanem pojazdów wojskowych z XX wieku, tym lepiej, ponieważ deweloper – Wargaming – nadal dodaje coraz to więcej pojazdów do pilotażu.

Źródło : www.bing.com