14 najlepszych darmowych gier kooperacyjnych


Spis treści[Hide][Show]

Jest wielu, którzy chcą grać w gry ze swoimi przyjaciółmi, ale nie zawsze mogą, ponieważ nie masz tej samej gry. Ale dzięki tym darmowym grom kooperacyjnym nie stanowi to już problemu.

#14 Super Mario Bros X

Zaczniemy od darmowej gry, ponieważ jest „oparta na społeczności”. Nawiasem mówiąc, jest to grupa graczy, którzy stworzyli ten tytuł, a następnie pozostawili go otwartym dla innych, aby mogli wskoczyć i grać. Jest za darmo, ponieważ wiedzą, że Nintendo byłoby na nich, gdyby pobierali za to jakąkolwiek opłatę.

W każdym razie, Super Mario Bros X to darmowa gra, która łączy części pierwszych trzech Super Mario Bros gry, aby stworzyć coś własnego.

Możesz nawet stworzyć własną fabułę dla tych tytułów i zobaczyć, ile zabawy możesz mieć. Oczywiście nie jest to oficjalne, ale sprytne.

# 13 Uderzenie Genshina

Uważamy, że jest to bardzo odpowiednie Uderzenie Genshina być na 13 miejscu na naszej liście, ponieważ jest to darmowy tytuł, ale prawdopodobnie wydasz na niego pieniądze, jeśli się uzależnisz.

Dlaczego? Ponieważ gra przypomina mieszankę tytułu z otwartym światem i RPG. Jednym z elementów RPG jest współpraca z różnymi postaciami, więc pomóż rozszerzyć swój skład i arsenał. Haczyk polega na tym, że te dodatkowe postacie pochodzą z wezwań. Możesz gromadzić wezwania w miarę upływu czasu, zdobywając odpowiednie przedmioty lub płacąc za nie! To pułapka!

Więc nie daj się nabrać i po prostu ciesz się darmową grą kooperacyjną!

# 12 Odwrócony

Jeśli szukasz prostego, ale rozbudowanego tytułu kooperacyjnego do zabawy za darmo, to być może Nie odwrócony jest do zbadania.

Fabuła gry jest prosta. Jesteś w świecie, w którym prawie każdy stał się zombie. Jesteś jednym z nielicznych, którym udało się pozostać nietkniętym i przemierzasz świat, próbując przetrwać i utrzymać go w ten sposób.

Z partnerem w trybie współpracy przetrwanie apokalipsy zombie będzie łatwiejsze. Ale oznacza to również, że będziecie musieli uważać na siebie nawzajem i chronić swojego partnera przed hordami, które nieuchronnie napotkasz. Więc zanurkuj i zobacz, jak długo wytrzymasz!

# 11 Nie ma już miejsca w piekle

Oglądanie gier tworzonych przez społeczność moderów i sposób, w jaki rozwijają się w odrębne tytuły, zawsze jest interesujące.

Brak miejsca w piekle był modem, który zdobył wiele nagród, a nawet doczekał się pełnej kontynuacji! Koncepcja została oparta na legendarnych filmach George’a Romero. W nim świat powoli popada w ruinę za sprawą wirusa zamieniającego ludzi w zombie. Każdy, kto umiera, staje się jednym, więc twoim celem nie jest śmierć!

Istnieje wiele trybów, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności, w tym tryb kampanii, tryb przetrwania i gra ze znajomymi. Czy myślisz, że możesz przetrwać nieumarłych?

# 10 Warface

Gry FPS są wszędzie i są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Z Warfaceotrzymasz FPS w stylu MMO, który pozwoli ci na wiele dostosowań i opcji rozgrywki.

Zaprojektujesz swoją postać i wybierzesz jedną z pięciu dostępnych klas, aby zobaczyć, jakim będziesz żołnierzem. Następnie, gdy będziesz gotowy, zanurzysz się w wiele trybów gry. Niektóre będą znane fanom gier FPS, a inne będą świeżymi pomysłami, aby zachować ciekawość.

Gra stale otrzymuje zawartość, więc zawsze jest coś do zrobienia. Więc złap partnera do współpracy i zanurz się, aby zobaczyć, jak dominującym potrafisz być!

# 9 Rój obcych

Czy jesteś gotowy, aby zabić kilka błędów? Rój obcych łączysz siły z trzema innymi graczami, aby spróbować wyeliminować obce robale, które obaliły kolonię.

Ale to nie jest tak proste, jak wskazanie błędów i strzelanie do nich. Zamiast tego będziesz musiał współpracować ze swoją drużyną i stosować sprytną taktykę, aby stawić czoła wyzwaniom związanym z błędami i środowiskiem.

Zostaniesz wysłany do wielu części kolonii, aby spróbować odzyskać kontrolę. Im wyższy poziom, tym więcej przedmiotów i broni będziesz mieć dostęp. Działajcie więc jako jednostka i odbijcie kolonię, zanim kolonia robaków was wykończy.

# 8 Błoto

Istnieje wiele gier o przetrwaniu, w które możesz zagrać ze znajomymi, jeśli chcesz. Jednak błoto stawia scenariusz, w którym się znajdujesz, nieco na głowie.

Zostajesz uwięziony na wyspie i zostajesz poproszony o przetrwanie na niej. To brzmi dość prosto, co oznacza, że ​​to nic innego. Nie tylko utkniesz na wyspie na więcej niż jeden sposób, ale są też potwory, które wędrują po wyspie i zwykle pojawiają się w nocy.

Więc nie tylko będziesz musiał utrzymać swoją postać przy życiu z naturalnych elementów, ale będziesz musiał zmierzyć się z behemotami, które nie zawahają się cię zmiażdżyć.

#7 World of Tanks Blitz

Czasami po prostu chcesz wysadzić coś w powietrze potężnym pojazdem. Na przykład, kto nie chciał poprowadzić czołgu i wystrzelić jego armatę w coś, co widać w oddali? Tak myśleliśmy.

World of Tanks Blitz stawia ciebie i innych w bitwach czołgów 7 na 7, aby zobaczyć, kto jest najlepszym dowódcą czołgu w grupie. W miarę postępów będziesz mieć do wyboru ponad 300 pojazdów, z których każdy ma swoje zalety i wady.

Z 26 obszarami do walki, musisz poznać teren i zobaczyć, jak możesz wykorzystać go na swoją korzyść. Więc załaduj swoją jazdę i wyślij wrogów do nadchodzącego królestwa!

# 6 Spiralni Rycerze

Szukasz gry, która ma dużo akcji i zawsze toczy się w szybkim tempie? Spiralni Rycerze to tytuł, który obejmuje tę filozofię na więcej niż jeden sposób!

W grze ty i twoi przyjaciele w trybie współpracy wcielacie się w kosmitów, którzy awaryjnie lądują na planecie. Jedynym sposobem, aby się z niego wydostać, jest zejście głęboko pod powierzchnię i znalezienie tajemniczego rdzenia.

Tylko razem możecie stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom. Będziesz musiał eksplorować głębiny świata, walczyć z pojawiającymi się potworami i rozwiązywać zagadki, aby podążać ścieżką.

Czy uda ci się opuścić planetę?

# 5 Neverwinter Nights

Klasyczna gra planszowa została przekształcona w wiele gier wideo na przestrzeni lat. Ale jeśli chcesz darmowy tytuł kooperacyjny, musisz go zdobyć Nigdy noce zimowe. RPG pozwala ci zbudować swoją postać od podstaw, a następnie wyruszyć do krainy, aby pomóc ocalić miasto Neverwinter.

Dlaczego? Ponieważ miasto zachorowało przez zarazę. Ty i twoi sojusznicy musicie znaleźć lekarstwo, zanim wszystko będzie stracone! Ale to nie będzie łatwe. Na twojej drodze stoi wiele przeszkód. Będziesz musiał walczyć z hordami potworów, więc rozwijaj swoją postać, aby stawić czoła wszystkim zagrożeniom i ocalić mieszkańców Neverwinter!

# 4 Ścieżka wygnania

Biorąc pod uwagę obecny „status” znanej gry RPG akcji firmy Blizzard, być może szukasz darmowej alternatywy. Ścieżka wygnania podrapie to swędzenie, a potem trochę. Wcielasz się w postać, która została zesłana na kontynent pełen potworów i pragniesz zemsty!

Aby to zrobić, musisz przebić się przez hordy stworzeń i mrocznych miejsc oraz wykorzystać niesamowite moce. Te moce są powiązane z klasą, którą możesz wybrać. Zobacz więc, co każdy z nich może zrobić, a następnie wyrusz w ciemność, aby zobaczyć, jaki terror możesz rozpętać!

Im więcej robisz, tym więcej przedmiotów i zbroi masz do dyspozycji. Zdobądź to, czego potrzebujesz, aby pozbyć się tych, którzy przeklęli cię w tym miejscu!

#3 Wojny Gildii 2

Gry MMORPG to szybki sposób na rozpoczęcie współpracy Wojny Gildii 2 jest wolny do gry! To dla ciebie szczęście, ponieważ gra ma rozległy świat pełen treści, którymi możesz się cieszyć.

Jedną z rzeczy, na które gra kładzie nacisk, jest tworzenie wybranej postaci, która pasuje do Twojego stylu gry. Wybierz więc swoją rasę, a następnie daj im klasę, którą uważasz za najlepszą! Następnie modyfikuj i rozwijaj swoją postać poprzez zadania, zdobywanie nowych przedmiotów i zbroi itp.

Świat jest ogromny i pełen rzeczy do zrobienia. Niezależnie od tego, czy robisz to sam, z partnerem, czy w grupie, będziesz się dobrze bawić.

#2 Przeznaczenie 2

Właściwe jest, abyśmy umieścili Przeznaczenie 2 na liście na miejscu nr 2 nie tylko dlatego, że jest to druga gra z serii, ale także dlatego, że była to „druga szansa” dla Bungie, aby pochwalić się swoją wizją tego, czym może być gra.

Pierwsza gra była w porządku, ale miała problemy, które irytowały graczy. W kontynuacji zrobili wszystko, co w ich mocy, aby rozszerzyć to, co można robić solo iw trybie współpracy, i sprawić, by każdy element zawartości miał znaczenie. Trzeba przyznać, że zawartość gry wciąż się wylewa. Wkrótce się skończy, ale wielu nadal cieszy się grą.

Niezależnie od tego, czy eksplorujesz ze znajomymi, czy łączysz siły, by stawić czoła wrogom i najazdom, będziesz się dobrze bawić z darmową zawartością.

# 1 Warframe

Na tej liście pokazaliśmy wiele ekscytujących tytułów, ale Warframe jest tym, z którego miliony korzystają od lat i cieszy się, że nadal się rozwija.

Krótko mówiąc, w grze będziesz grać jako rasa istot, które są nasycone kombinezonami znanymi jako Warframes. Te Warframe’y mają różne zdolności i umiejętności, których możesz użyć, próbując ocalić galaktykę przed katastrofą.

Tak więc w trybie współpracy każdy z was może dzierżyć inny Warframe i połączyć swoje umiejętności, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Z ponad 50 Warframe’ami do użycia i ponad 500 broniami, które możesz na nie założyć, nie zabraknie ci różnorodności.Źródło : https://gameranx.com/features/id/428110/article/14-best-free-co-op-games/