12 najlepszych gier wideo Xbox Series X / S II wojny światowej, w które musisz zagrać


Spis treści[Hide][Show]

II wojna światowa to najbardziej podłe i mroczne wydarzenie w historii ludzkości. Chociaż nie można zaprzeczyć, że II wojna światowa roiła się od okrucieństw i ludzkiego szaleństwa, jest to również niezwykle intrygujące wydarzenie, które przesunęło ludzkie ograniczenia. Nic więc dziwnego, że podczas II wojny światowej rozgrywa się mnóstwo gier. Jeśli jesteś zbyt zafascynowany II wojną światową, oto lista najlepszych gier wideo Xbox Series X/S II wojny światowej.

# 12 Kroniki Walkirii

Jeśli szukasz docenionej przez krytyków taktycznej gry RPG, Valkyria Chronicles z pewnością zachwyci Cię. Choć seria rozpoczęła się w 2008 roku wraz z Valkyria Chronicles, na przestrzeni lat nie straciła na sile. Valkyria Chronicles z pewnością będzie jedną z najbardziej pamiętnych gier, w jakich kiedykolwiek postawisz stopę, dzięki swoim akwarelowym obrazom, taktycznemu systemowi walki, poruszającej fabule, personalizacjom i niesamowicie renderowanym polom bitewnym. Co więcej, Valkyria Chronicles przekształciło się w niesamowite anime i mangę podbijające serca na całym świecie.

# 11 Piekło uwolnij się

Australijskie studio Black Matter stworzyło hardkorową strzelankę pierwszoosobową z czasów II wojny światowej, znaną również jako Hell Let Loose. W przeciwieństwie do innych gier z okresu II wojny światowej, które koncentrują się na wydarzeniach historycznych i wyjątkowych wątkach fabularnych, Hell Let Loose to epicka bitwa dla 100 graczy z piechotą, czołgami, artylerią i stale zmieniającą się linią frontu, kultowymi polami bitew, bezwzględnym stylem walki, realistycznym rozgrywka obejmująca zarządzanie zasobami i bombardowania oraz unikalne role. Jeśli jednak to dla ciebie za mało, możesz wcielić się w rolę dowódcy i samodzielnie poprowadzić 50 graczy do zwycięstwa.

#10 War Thunder

War Thunder to darmowa gra wieloosobowa zorientowana na pojazdy, opracowana i opublikowana przez Gaijin Entertainment. Zdobywca nagrody za najlepszą grę symulacyjną podczas Gamescom 2013 Awards, War Thunder jest po dziś dzień doskonałą, wieloplatformową grą symulacyjną, która łączy bitwy na powietrzu, na lądzie i na morzu. Chociaż pojazdy sięgają od hiszpańskiej wojny domowej i I wojny światowej do wojny w Iraku, pochodzą one głównie z czasów II wojny światowej. Trzy najważniejsze tryby gry w War Thunder to bitwy zręcznościowe, bitwy realistyczne i bitwy symulacyjne. Cechy, które wyróżniają War Thunder na tle innych gier symulacyjnych, to unikalnie dopasowane wydarzenia i tryb dla jednego gracza, który graficznie przedstawia historyczne bitwy.

#9 Zaciągnął się

Oparta na drużynie, pierwszoosobowa strzelanka MMO, która jest całkowicie darmowa, obejmująca kluczowe bitwy z II wojny światowej. Enlisted odtwarza broń, pojazdy wojskowe i całą atmosferę z jednego z najstraszniejszych czasów w naszej historii. Wciel się w rolę oddziału piechoty, a nawet dowódcy załogi czołgu lub pilota samolotu, aby odtworzyć ogromne bitwy. Wybieraj spośród ponad 10 klas oddziałów, takich jak snajper i specjalista od radia, i dostosuj oddziały zgodnie z własnymi preferencjami. Daj się zaciągnąć, teraz.

# 8 Wolfenstein Nowy porządek

Pochodzący z serii Wolfenstein, spadkobiercą serii Wolfenstein, która ożywiła całą serię, jest Wolfenstein The New Order. Wolfenstein The New Order, należący do kategorii pierwszoosobowej strzelanki przygodowej akcji, został opracowany przez MachineGames i wydany przez Bethesda Softworks. Wolfenstein The New Order wysyła gracza przez Europę, który gorączkowo próbuje powstrzymać nazistów przed podbojem całego świata. Kluczowe cechy Wolfenstein The New Order to skomplikowana fabuła pełna akcji i przygód, intensywne walki z perspektywy pierwszej osoby i porywająca ścieżka dźwiękowa.

#7 Snajper Elite 5

Wielokrotnie nagradzana seria powraca z najnowszym tytułem, Sniper Elite 5, który szczegółowo opowiada historię Karla Fairburne’a, amerykańskiego elitarnego snajpera, który odsłania tajemnice nazistów i w skrajnej udręce próbuje zneutralizować ich Projekt Kraken. Bogata w fabułę gra Sniper Elite 5 oferuje zaawansowaną fizykę strzelania i przechodzenie, personalizację dużego kalibru, tryb inwazji i ulepszoną kamerę zabójstw. Ponadto oszałamiająca grafika Sniper Elite 5 nie zawodzi również Twoich oczekiwań.

#6 Pole bitwy V

Bezpośrednio po wydarzeniach z Battlefield I, Battlefield V przedstawia norweskiego bojownika ruchu oporu biorącego udział w sabotażu niemieckiego programu nuklearnego, Billy’ego Bridgera, senegalskiego tyraliera i trudy załogi niemieckiego czołgu Tygrys I. Gdy niechętnie wejdziesz w jeden z największych konfliktów ludzkości, zyskasz przedsmak różnych funkcji, takich jak: przejrzysta mechanika gry zakorzeniona w realizmie, rozbudowane opcje dostosowywania, kilka trybów wieloosobowych i fortyfikacje.

#5 Call of Duty Awangarda

wezwanie do służby awangardy

Najnowsza seria Call of Duty zanurza graczy w brutalnej walce z II wojny światowej; Walcz nad Pacyfikiem, zrzuty nad Francją i broń Stalingradu z precyzją snajpera w tej wciągającej i opartej na postaciach kampanii dla jednego gracza. Rozpocznij grę wieloosobową Vanguard z ponad 20 mapami dla wielu graczy i całym mnóstwem trybów gry i zawartości do odblokowania, a także weź udział w niesławnym trybie zombie, który pozwala graczom walczyć z nieumarłymi i odkryć nową historię Mrocznego eteru w „Der Anfang ”. Call of Duty Vanguard ma to wszystko i zapewni Ci rozrywkę na wiele godzin.

#4 World of Warships

Pochodzący od tego samego dewelopera World of Tanks, Wargaming Group Limited, jest World of Warships, darmowy tryb wieloosobowy o tematyce wojny morskiej, który został wydany 15 listopada 2018 roku. Zaprojektowany na wzór World of Tanks, World of Warships to oszałamiająca, bogata wizualnie gra, która zachęca do składania armady statków i wyruszania w pełne adrenaliny starcia okrętów wojennych. Rozgrywka oczywiście stawia okręty wojenne w centrum uwagi wraz z ich licznymi modyfikacjami, ulepszeniami i unikalnymi zdolnościami.

#3 Nagłe Uderzenie 4

Jedna z najbardziej lubianych strategii czasu rzeczywistego powróciła wraz z Sudden Strike 4. Chociaż Sudden Strike pozostaje ponadczasowym klasykiem w społeczności graczy, Sudden Strike 4 oferuje większe pola bitew, więcej jednostek, ulepszoną grafikę, świeże scenariusze i niewiarygodnie legendarnych dowódców. W Sudden Strike 4 gracze mogą odważnie wyruszyć na odkrywanie trzech obszernych kampanii rozgrywających się podczas II wojny światowej. Gracze mogą ponadto samodzielnie wybrać 100-osobową armię, którą chcą dowodzić. Inne istotne funkcje to obsługiwane modyfikacje, unikalnie dopasowane misje oparte na prawdziwych bitwach II wojny światowej oraz drzewka umiejętności i role dowódców.

#2 World of Tanks

Białoruska firma Wargaming Group Limited, 29 kwietnia 2012 roku, wypuściła World of Tanks, darmową drużynową strzelankę specjalizującą się w walce czołgami. Ta wyjątkowa hybryda akcji i strategii obfituje w pełnoprawne czołgi, zapierającą dech w piersiach grafikę i porywające, ale nieprzewidywalne środowisko. Mimo że gracze mogą pokazać swoją mechaniczną przewagę w walce PvP, World of Tanks oferuje również tryb PvE, w którym społeczność może zapoznać się z wydarzeniami historycznymi. Centralnym punktem World of Tanks są prawdopodobnie czołgi z ich nieograniczonymi możliwościami dostosowania i mechaniką gry, takimi jak kamuflaż i rykoszety pocisków.

#1 Call of Duty WWII

Mówiąc o najlepszych grach wideo z II wojny światowej na Xbox Series X/S, Call of Duty nieuchronnie będzie pierwszą grą, jaka przyjdzie do głowy. Wydane na początku 2003 roku oryginalne Call of Duty i każdy kolejny tytuł, w tym Call of Duty WWII, w żywy sposób przedstawiał i animował historię II wojny światowej. Jednak Call of Duty WWII, które świadomie modeluje twoje doświadczenia, bez wahania wysyła cię do Normandii w D-Day, gdy jesteś zmuszony zmagać się z nieubłaganą naturą wojny. Oprócz autentycznej kampanii Call of Duty, główne cechy Call of Duty WWII obejmują trzy różne tryby gry, wstrząsającą, ale wciągającą fabułę oraz szybką, ekscytującą walkę.



Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6323682698b4477fa1fe92084b554fac&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Ffeatures%2Fid%2F337190%2Farticle%2F10-best-xbox-series-x-s-wwii-video-games-you-need-to-play%2F&c=16728373083361743014&mkt=fr-fr