11 gier do pobrania i grania w systemie Windows 11 (bezpłatne i płatne)


Po wyszydzeniu przez inne firmy, Microsoft ciężko pracował i uczynił swój sklep godnym szacunku miejscem do znajdowania gier na PC. Firma zintegrowała Xbox Game Pass na komputer z systemem Windows, dzięki czemu użytkownicy mogą teraz bezpośrednio pobrać dowolny tytuł. Przepustka do gry jest dostępna za niską miesięczną opłatą abonamentową, a użytkownicy mogą kupować gry ze zniżką i przechowywać je w swojej bibliotece. Oto 11 gier, w które powinieneś rozważyć grę w nowym systemie operacyjnym Windows 11.

  • Microsoft Flight Simulator (cena – 3999 Rs)

– Reklama –

Pierwsze na naszej liście to własne arcydzieło Microsoftu. To doświadczenie życia. Gra umieszcza gracza w kokpicie samolotu z mnóstwem opcji do wyboru. Jest to jedna z największych na świecie gier z otwartym światem. Czy światowe tournee wydaje się drogie? Nie martw się, że mapy w tej grze obejmują całą ziemię. Ponadto użytkownicy mogą doświadczać efektów pogodowych w czasie rzeczywistym na podstawie danych na żywo, topografii zeskanowanej laserowo i szczegółowych lokalizacji punktów orientacyjnych. Po prostu wskocz do kokpitu i ciesz się jazdą.

Pobierz tutaj

  • Asfalt 9: Legendy (bezpłatny)

Asfalt 9_ Legendy (bezpłatny)

Najpopularniejsza gra wyścigowa dostępna za darmo w sklepie Microsoft. Asphalt 9 jest wypełniony prawdziwymi samochodami produkowanymi przez duże firmy, takie jak Ferrari, Porsche, Lamborghini i inne. Oferuje 70 różnych torów na całym świecie do wyboru, co czyni ją ekscytującą. Gracze mogą również wybrać tryb kariery, aby ukończyć 60 sezonów i 800 wyścigów, aby go podbić. Jeśli lubisz grać razem ze znajomymi, skorzystaj z trybu online, aby rywalizować z 7 graczami w czasie rzeczywistym. Dzięki ciekawej grafice i płynnej rozgrywce, Asphalt 9 trzyma Cię przyklejony do ekranu przez dłuższy czas. W grach dostępne są również zakupy w aplikacji.

Pobierz tutaj

  • World of Warship (bezpłatny)

World of Warship (bezpłatny)

Nie jedyna gra wyprodukowana przez firmę Wargaming na tej liście. Ta darmowa gra skupia się na wojsku marynarki wojennej. Gracze mogą wybierać spośród różnych pancerników, niszczycieli, krążowników, a nawet eskadr lotniskowców. Połącz siły ze znajomymi, aby razem wziąć udział w walce morskiej i pokonać wroga.

Grafika gry jest doskonała, a gracze mogą ją dostosować do własnych upodobań i specyfikacji sprzętowej. Zaczynając od podstaw, gra pozwala poszerzyć swoje umiejętności dzięki niekończącej się symulacji walki. Użytkownicy mogą również płacić prawdziwymi pieniędzmi, aby kupić nowe pancerniki.

Pobierz tutaj

  • Age of Empire – edycja ostateczna (cena – 1299 rupii)

Age of Empire — edycja ostateczna (cena — 1 299 rupii)

W zeszłym roku zremasterowano drugą część serii. Ten sam ślad wypełniła również trzecia część. Age of Empire III Definitive Edition pozwala ci oddać się odnowionej wersji popularnej już klasycznej gry strategicznej. Po tym, jak firma zremasterowała grę, teraz ma wspaniałą nową oprawę wizualną, wzmocnioną muzykę, dopracowaną sztuczną inteligencję z godzinami kampanii inspirowanych historią. Bycie ponadczasowym klasykiem Age of Empire III to dobry wybór, który gracz może rozważyć. Ta gra z pewnością doczeka się listy gier do pobrania.

Pobierz tutaj

  • Forza Horizon 4 (płatna – 3999 rupii)

Forza Horizon 4 (płatna – 3999 Rs)

Mistrzowska gra wyścigowa z pięknym otwartym światem i prawdziwymi samochodami. Playground Games są gotowe do uruchomienia nowej generacji Forza Horizon 5 w listopadzie. Co może oznaczać, że Forza Horizon 4 będzie zniżkowy. Rozważ zagranie w tę grę, aby doświadczyć najlepszych wyścigów zręcznościowych w otwartym świecie. Gra jest oparta na Internecie, więc gracze mogą dołączyć do lobby ze swoimi przyjaciółmi, aby rywalizować ze sobą w przypływie adrenaliny, naprawdę wyglądających wyścigach graficznych.

Pobierz tutaj

Przeczytaj także: Samsung Galaxy A90 wymieniony na oficjalnej amerykańskiej stronie internetowej firmy

  • World of Tanks Blitz (bezpłatny)

World of Tanks Blitz (bezpłatny)

Gra Massively Multiplayer Online (MMO) ponownie od Wargaming. Gra również obraca się wokół wojny, ale tym razem na lądzie z czołgami. Podobnie jak World of Warships posiada ponad 300 czołgów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, ZSRR i Japonii. Użytkownicy mogą rywalizować ze sobą w lobby liczącym 7 osób. Do wyboru jest 26 różnych aren bitewnych, a gracze mogą kupować nowe czołgi za prawdziwe pieniądze. Rozmawiaj z innymi graczami online i rywalizuj, aby zdobyć osiągnięcia i zobaczyć siebie na tablicy wyników.

Pobierz tutaj

Schronienie Fallouta (bezpłatne)

Darmowa gra z serii Fallout. Fabuła gry toczy się wokół podziemnego uskoku, który budujemy, aby ocalić resztę ludzkiego społeczeństwa. Teraz od Ciebie zależy, jak najlepiej wykorzystać skarbiec, dając ludziom odpowiednią pracę, ubrania, broń i szkolenie, aby chronić ich przed Pustkowiami. Trzeba podjąć wiele decyzji, które czynią grę jeszcze ciekawszą. Gra jest darmowa, ale są zakupy w grze.

Pobierz tutaj

  • Cuphead (płatny – 1099 rupii)

Cuphead (płatny – 1099 Rs)

Najlepsza gra dla osób lubiących komiksową, oldskulową grafikę. Cuphead to gra zręcznościowa typu side-scrolling. Na nowo definiuje wspomnienia klasycznych tytułów, takich jak bohater Contra i Gun Stars. W grze musimy podążać tropem i antropomorficznych stworzeń pracujących dla bossa wroga. Możesz grać w pojedynkę lub w lokalnej kooperacji. Opracuj poziomy w grze, aby w końcu pokonać bossa. Z pewnością możesz rozważyć pobranie tych gier.

Pobierz tutaj

  • Minecraft (płatny – 1474 rupii)

Minecraft (płatny – 1474 rupii)

Klasyczna, ulubiona gra wszech czasów z otwartym światem, która po latach wciąż jest popularna. Powodem takiej popularności jest ciągłe wsparcie deweloperów i społeczności, które cały czas dostarczają nowe aktualizacje.

Jest to duża gra z otwartym światem, w której możesz spotkać się ze znajomymi i być kreatywnym. Firma wprowadziła tryb RTX dla wysokiej klasy automatów do gier, aby świat wokół był bardziej szczegółowy. Najlepsze w tej grze jest to, że możesz grać ze znajomymi na dowolnej platformie, czy to Xbox, PC, Playstation czy VR.

Pobierz tutaj

  • Resident Evil 7: Biohazard (płatny – 1500 Rs)

Resident Evil 7_Biohazard (płatny – 1500 Rs)

Historia pozostaje taka sama jak Resident Evil 5 i 6. Zostajesz w Opuszczonym domu/miejscu, by walczyć ze złem. Dla osób, które lubią horrory i straszą skakaniem, a to daje im zastrzyk adrenaliny, ten tytuł będzie dla nich nie lada gratką. Dzięki wielu godzinom kampanii w trybie fabularnym i ciekawej walce z bronią, ta gra jest jedną z najlepszych pozycji na liście.

Pobierz tutaj

Czytaj także: Mi Notebook 14 i Mi Notebook 14 Horizon Edition

  • Saper Microsoft (bezpłatny)

Saper Microsoft (bezpłatny)

Chcesz cieszyć się czymś bardziej swobodnym? Rozważ zagranie w słynnego Sapera. Wcześniej gra była budowana w interfejsie użytkownika, ale teraz, jeśli chcesz się nią cieszyć, możesz ją pobrać ze sklepu Microsoft Store. Gra ma teraz zaktualizowaną grafikę i dźwięk, a także nowy tryb przygodowy i codzienne wyzwania. Dzięki temu będziesz cieszyć się godzinami rozrywki i łatwo zabijesz czas.

Pobierz tutaj

Jest to 11 gier do pobrania i grania w systemie Windows 11, jak wspomniano, niektóre gry są płatne, a niektóre są bezpłatne.

Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące gadżetów i technologii oraz recenzje gadżetów, śledź nas na Świergot, Facebook i Instagram. Aby obejrzeć najnowsze filmy dotyczące technologii i gadżetów, zasubskrybuj nasz kanał YouTube. Możesz także być na bieżąco, korzystając z aplikacji Gadget Bridge na Androida. Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości dotyczące samochodów i rowerów.

– Reklama –

Source : https://www.gadgetbridge.com/gadget-bridge-ace/11-games-to-download-and-play-on-windows-11free-and-paid/