10 najlepszych gier wojennych Nintendo Switch, które są nie z tego świata


Spis treści[Hide][Show]

Stare platformy Nintendo były bardzo postrzegane jako „przyjazne rodzinie”. Ale z biegiem czasu coraz więcej gier w systemie dojrzewało lub zawierało bardziej brutalne treści. To wciąż prawda na Nintendo Switch, a jeśli masz ochotę na niektóre gry wojenne, Switch oferuje ci te 10 sposobów.

#10 World of Tanks

Na początek pokażemy wam grę, w której głównym celem jest dosłownie wysadzenie rzeczy w najbardziej spektakularny sposób… przez czołgi. World of Tanks daje Ci kontrolę nad jednymi z najlepszych czołgów w historii. W rzeczywistości będziesz miał dostęp do ponad 300 różnych czołgów podczas wojen na całym świecie.

Będziesz więc mógł wybrać, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie zabierzesz go na pole bitwy, aby udowodnić, czy jesteś świetnym dowódcą czołgu, czy nie.

Najlepsze w World of Tanks jest to, że grasz przeciwko innym graczom w stylu MMO. Więc idź i zobacz, jakie zniszczenie możesz spowodować!

# 9 Żołnierze zabawek HD

Gra Toy Soldiers, która pierwotnie wyszła, miała dać ci wyjątkową perspektywę wojny z tych samych zabawek, które wielu lubiło tworzyć i konfigurować, aby odgrywać „gry wojenne”. Ale teraz, dzięki Toy Soldiers HD, otrzymasz najlepszą wersję tego tytułu, ponieważ dostaniesz grę wojenną z bardzo ładną grafiką i będziesz mógł kontrolować żołnierzyków jak nigdy dotąd!

Przejmij dowodzenie na polu bitwy i zobacz, co możesz zrobić ze swoimi żołnierzami. Atakuj na lądzie i w powietrzu i staraj się osiągnąć całkowite zwycięstwo!

#8 Modern Combat 5 Blackout

Odkąd seria Battle Royale pojawiła się w grach wideo, wiele tytułów próbowało wycisnąć na niej swoje piętno i dostać się „do formy”… i do przepływów pieniężnych. Modern Combat 5 Blackout jest jednym z takich przykładów.

W grze bierzesz udział w intensywnych 60-osobowych rozgrywkach wieloosobowych, aby zobaczyć, kto jest najlepszy z najlepszych. Najlepsze jest to, że będziesz miał duży arsenał broni do wyboru. Zapewni to, że masz styl gry, który chcesz, abyś mógł naprawdę iść na wojnę u szczytu.

Wskocz więc do meczów i przekonaj się, czy możesz zostać zwycięzcą!

# 7 Red Wings Asy Nieba

Red Wings Aces of the Sky to bardzo szczególny rodzaj gry wojennej, w której wzbijasz się w przestworza i rzucasz wyzwanie w walce powietrznej z najlepszymi pilotami I wojny światowej. W tym stanie się niesławnym Czerwonym Baronem aby rządzić grzędą.

W trakcie gry weźmiesz udział w ponad 50 różnych misjach z kluczowych bitew I wojny światowej, a w każdej z nich zostaniesz wyzwany, próbując zestrzelić wrogie samoloty i samemu oszukać śmierć.

Gdy skończysz, możesz wypróbować nasz tryb przetrwania lub zagrać ze znajomymi!

#6 Remaster Komandosów 2 HD

Oryginalny Commandos 2 jest okrzyknięty jedną z najlepszych gier strategicznych, jakie kiedykolwiek powstały i która wpłynęła na wiele tytułów w przyszłości. Ale teraz możesz wziąć udział w nowoczesnej wersji dzięki pełnej remake’u w Commandos 2 HD Remaster.

W tej grze nie tylko zaktualizujesz grafikę, ale także sterowanie, nowe samouczki i więcej ulepszeń jakości życia, które zapewnią, że ta gra będzie jeszcze wspanialsza niż za pierwszym razem.

W grze będziesz elitarną grupą komandosów z czasów II wojny światowej, którzy zostaną wysłani na zestaw coraz bardziej niebezpiecznych misji, aby spróbować pomóc odwrócić bieg wydarzeń. Wykorzystaj strategię, środowisko i oczywiście swoją broń i umiejętności, aby wykonać misje i uratować dzień!

#5 Valiant Hearts: Wielka Wojna

Gra Valiant Hearts: The Great War, osadzona w realiach I wojny światowej, stawia cię w roli czterech zupełnie obcych sobie ludzi, którzy muszą zjednoczyć się, aby spróbować zrobić coś lepszego w tym rozdartym świecie. Śledź ich historie na polach bitew i okopach Wielkiej Wojny, aby rozwijać historię, i zobacz, jak znacząca jest ta historia dzięki jej dość wyjątkowemu wyglądowi.

Nie będziesz tylko podążał za historiami, poprowadzisz ich przez kluczowe punkty, rozwiążesz łamigłówki, aby pomóc im znaleźć drogę, i oczywiście będziesz podążał za psem, bo czemu nie?

Valiant Hearts: The Great War to naprawdę wyjątkowy tytuł wojenny i na pewno zechcesz go wypróbować.

#4 Elitarny Snajper 4

Pomijając sprytne umieszczenie na tej liście, Sniper Elite 4 to tytuł, o którym wiele osób mówiło, gdy ukazał się w 2017 roku. Głównie dlatego, że był to kolejny duży skok w gatunku snajperów, coś, z czego wielu graczy było więcej niż zadowolonych brać w czymś udział.

Gra szczyci się „największą i najbardziej zaawansowaną strzelanką z czasów II wojny światowej, jaką kiedykolwiek zbudowano”. Przynajmniej na razie, ale powinno to również dać wskazówkę, jak naprawdę wspaniały jest ten tytuł.

Gra przetestuje Cię, ponieważ będziesz musiał przemierzać wszelkiego rodzaju tereny, aby dotrzeć do swoich celów, a następnie je usunąć. Rób to z daleka lub z bliska, o ile zadanie zostanie wykonane.

#3 Wolfenstein II: Nowy Kolos

Odrodzenie serii Wolfenstein było ogromnym sukcesem pod wieloma względami, ale jednym z kluczowych było to, że nowoczesne konsole były w stanie nie tylko lepiej wyglądać na grę, ale także dać większy zasięg pod względem tego, co faktycznie mogły zrobić z tytułami.

Na przykład Wolfenstein II: The New Colossus ponownie stawia cię w sytuacji BJ Blazkowicza, ale tym razem… kierujesz się do Ameryki, gdzie Osi wciąż jest bardzo silne. Teraz będziesz musiał podróżować po kraju, aby spróbować zebrać grupę członków ruchu oporu, aby walczyć i próbować odzyskać świat.

Twoja podróż nie będzie łatwa, ale jeśli wygrasz, będzie to konieczne.

#2 Cywilizacja VI

Wojna może przybierać różne kształty i rozmiary, to jest jeden z powodów, dla których ludziom się to nie podoba. W przypadku gier wideo jest to podwójne, ponieważ w tych dwóch ostatnich wpisach pokażemy dwa bardzo różne podejścia do gatunku wojen. Począwszy od Civilization VI.

Teraz niektórzy z was zrozumieją, dlaczego ta gra na tej liście, ponieważ absolutnie macie zdolność w tym tytule, aby NIE iść na wojnę i budować siebie jako pokojowy naród, który priorytetowo traktuje inne rzeczy zamiast potęgi militarnej. Szczególnie Civilization VI daje ci więcej do zrobienia w twoich miastach, aby osiągnąć wzrost i stać się jeszcze bardziej ekspansywnym.

Możesz też zebrać armię i spróbować zdominować świat! Twoja decyzja!

#1 Ta moja wojna

Kończąc tę ​​listę, pokazujemy tytuł wojenny, który ma sprawić, że poczujesz się źle podczas gry. This War of Mine przedstawia kraj zniszczony przez oblężenie, a ludzie po prostu próbują przetrwać. Grasz jako grupa ludzi, którzy mieszkają w lekko zniszczonym domu, a teraz musisz zrobić wszystko, aby przetrwać tę wojnę dzień po dniu.

Każdego dnia musisz podejmować decyzje, aby spróbować naprawić swój dom, upewnić się, że nikt nie ukradnie twoich rzeczy, a następnie szukać zasobów.

Przetrwanie oznacza wykonywanie trudnych połączeń, a niektórzy członkowie załogi mogą tego nie robić. A jeśli wszyscy zginiecie? To koniec gry i musisz zacząć od nowa.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62f66af5f5db4484acbed2e396869191&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Ffeatures%2Fid%2F323874%2Farticle%2F10-best-military-war-nintendo-switch-games-that-are-out-of-this-world%2F&c=14010312765907816344&mkt=fr-fr