10 najlepszych gier wideo o II wojnie światowej na PlayStation 4


Spis treści[Hide][Show]

Druga wojna światowa była gospodarzem wszelkiego rodzaju gier wideo zarówno w przeszłości, jak i obecnie, i nadchodzących. To ustawienie, które ma duże znaczenie i dlatego ludzie chcą, abyś „doświadczał tego” ze wszystkich stron. Więc jeśli chcesz wskoczyć do tej wojny na PS4, mamy cię w zasięgu.

#10 World of Warships

Coś, co było częścią działań wojennych niemal od samego początku, to walka na morzu. Jasne, bitwy lądowe są zawsze czymś, co może się zdarzyć w każdej chwili, ale jeśli jest woda, gdzie można rozmieścić statek i wykorzystać go do pomocy w ofensywie? Będzie tam.

Dlatego warto zwrócić uwagę na World of Warships. W końcu gra koncentruje się na zapewnieniu najlepszej walki morskiej w historii gier wideo, dając dostęp do wszelkiego rodzaju statków z I i II wojny światowej. Czeka na Ciebie 400 różnych statków!

Wybierz naród, zdobądź statek, a potem przebijaj się przez historię! Aha, a czy wspominaliśmy, że jest to darmowa gra?

#9 World of Tanks

Ok, więc okręty morskie nie są twoją rzeczą, w porządku! Rozumiemy, morze nie jest dla wszystkich. Ale prawie każdy może się zgodzić, że wysadzanie rzeczy prawie nigdy nie jest złą rzeczą (dużo swobody, ale odpuścimy!), zwłaszcza gdy jesteś w czołgu!

World of Tanks to kolejny darmowy tytuł, w którym będziesz mógł dowodzić jednymi z najbardziej niesamowitych pojazdów opancerzonych w historii na epicką menażerię. Do tego stopnia, że ​​będziesz ich używać w intensywnej walce 7 na 7, w której strategia i siła ognia są prawdziwymi kluczami do wygrania dnia.

Wybierz najlepszy czołg, jaki możesz i zacznij strzelać!

#8 Snajper Elite 4

Jeśli nie interesuje Cię „ograniczony” sposób przebywania w pojeździe i atakowania wrogów (po pierwsze, potrzebujesz pomocy), to co powiesz na zostanie snajperem i pokonanie wrogów zarówno z daleka, jak i z bliska? Sniper Elite 4 pojawił się w 2017 roku, ale nadal pod pewnymi względami stanowi punkt odniesienia dla tego, jak należy rozwijać grę tego rodzaju.

Chcieliśmy przez to powiedzieć, że gra opiera się na założeniu, że wiele obszarów, w których można znaleźć określone „cele”, jest szeroko otwartych i ma setki INNYCH osób, które trzeba będzie obejść lub przejść, aby ukończyć misję.

Będziesz mieć szeroki wachlarz sposobów na wykonanie kontraktów, więc załaduj i zrób wszystko, aby wyeliminować swój cel!

# 7 War Thunder

Och, więc TERAZ chcesz więcej gier z pojazdami osadzonych w czasach wojny? Czy nie jesteś wybredną bandą???

Niezależnie od tego, War Thunder to tytuł, który pozwala toczyć ogromne bitwy z innymi graczami i wybierać pojazdy na niebie, wodzie i na ziemi, a następnie koordynować się ze sobą, aby osiągnąć zwycięstwo. Dzięki tym pojazdom zobaczysz dosłowną historię działań wojennych pod względem pojazdów opancerzonych.

I tak jak w prawdziwym otoczeniu wojennym, aby przetrwać, musisz naprawdę „być jednostką”, w przeciwnym razie przeciwna drużyna cię oddzieli.

#6 Pole bitwy V

Seria Battlefield istnieje już od dłuższego czasu i lubi „przeskakiwać” z jednej wojny do drugiej, aby w pełni pokazać różne sposoby, w jakie wojna rozwinęła się na przestrzeni lat (a także ulepszenia ich silników). Battlefield V zabierze Cię jednak z powrotem do II wojny światowej, a granie w nią będzie zarówno wizualne, jak i słuchowe.

Ponieważ podobnie jak inne gry z tej listy będziesz walczył na niebie, na lądzie i w wodzie, aby oskrzydlić przeciwników. Tryb wieloosobowy to wciąż jedna z rzeczy, z których słynie Battlefield, więc jeśli wpadniesz w dobry mecz, zdecydowanie się nim ciesz!

#5 Nagłe Uderzenie 4

Jedną z rzeczy, z których gry wojenne są niestety znane, są krótkie kampanie. Zwłaszcza w przypadku niektórych „głównych” serii chodzi bardziej o tryb wieloosobowy niż o cokolwiek innego. Wejdź do gier takich jak Sudden Strike 4, w których jesteś wysyłany w „rozległych” kampaniach, które przeprowadzą Cię przez czasy II wojny światowej z wielką dokładnością.

W tytule będziesz kontrolować trzy główne mocarstwa, aliantów, Niemców lub wojska radzieckie. Mając do dyspozycji ponad 100 różnych rodzajów żołnierzy, musisz upewnić się, że jesteś przygotowany na nadchodzącą podróż, w przeciwnym razie zostaniesz przytłoczony przez wroga.

Ale tak, jeśli nadal chcesz grać w trybie wieloosobowym w swojej grze wojennej, Sudden Strike 4 również to ma.

#4 Wolfenstein Nowy Porządek

„Co jeśli?” scenariusze są bardzo potężnymi narzędziami w grach wideo, a Wolfenstein The New Order jest doskonałym przykładem tego, jak to możliwe. Grasz jako mężczyzna, który budzi się w latach 60. i nie rozpoznaje świata, w którym się znajduje.

Czemu? Ponieważ Niemcy i ich sojusznicy wygrali II wojnę światową, a teraz świat jest DUŻO innym miejscem w najgorszy sposób. Aby spróbować walczyć, musisz zagłębić się w ich twierdze i spróbować zlikwidować część ich kluczowych przywódców.

Wolfenstein The New Order podkręca serię do jedenastu, aby zapewnić pełną akcji, ale porywającą rozgrywkę. Nie przegap więc tego wyjątkowego podejścia do alternatywnego świata.

#3 Sniper Elite 5

A teraz, jak na tytuł, który dosłownie wyszedł nieco ponad miesiąc temu, Sniper Elite 5 jest kontynuacją… cóż… serii Sniper Elite, a to nie jest zła rzecz, ponieważ wydaje się, że są to serie, które uczą się, co działa, i odrzuć to, co nie… przynajmniej przez większość czasu.

Wcielisz się ponownie jako Karl Fairburne, który w 1944 r. został zrzucony do okupowanej Francji i musi połączyć siły z ruchem oporu, aby powstrzymać niemiecki spisek, który może zrujnować wszystko, zanim jeszcze się wydarzy D-Day!

Użyj karabinu snajperskiego i innych dostępnych przedmiotów, aby zbliżyć się do swoich celów, a następnie dosłownie je zdmuchnąć. A dzięki nowej i ulepszonej kamerze Kill Cam… zobaczysz każdy krwawy szczegół śmierci, którą spowodowałeś…

…możesz mieć problemy, jeśli ci się to podoba, po prostu mówiąc.

#2 Kroniki Walkirii

Kto kiedykolwiek powiedział, że gry wojenne nie mogą być jak tytuły RPG? Valkyria Chronicles z pewnością myśli, że mogą być, a cała seria narodziła się z tego połączenia rzeczy.

W tym alternatywnym ujęciu świata kontynent europejski jest podzielony, a młody naród i jego „drużyna 7” to wszystko, co stoi na przeszkodzie, by imperium otrzymało wszystko, czego chce. Cały czas dowiadują się o mrocznej prawdzie o Imperium, która może jeszcze bardziej zaciemnić świat pod jego rządami!

W tej grze możesz zagrać w ponad 100 różnych postaci i umieścić je w plutonach, aby odeprzeć siły wroga. Cały czas walczysz na dziesiątkach różnych pól bitewnych.

Czy będziesz w stanie uratować swój dom?

#1 Call of Duty WWII

Co? To jest lista II Wojny Światowej i jest to gra, która DOSŁOWNIE ma II Wojnę Światową w tytule! Dlaczego nie mielibyśmy umieścić tego nr 1?

Niezależnie od twoich odczuć w tej sprawie, w drugiej wojnie światowej rozpoczął się Call of Duty i chociaż odszedł od niego w przypadku niektórych Modern Warfare i przyszłych jego rodzajów, w końcu powrócił do swoich korzeni poprzez Call of Duty WWII. Taka kreatywna nazwa.

Gra obejmuje przeszłość, jednocześnie posuwając się do przodu dzięki nowoczesnej technologii (pod względem silnika graficznego). Będziesz mógł tu doświadczyć trybów dla jednego gracza, kooperacji i wieloosobowych, które zajmą ci trochę czasu.Źródło : https://gameranx.com/features/id/324190/article/10-best-playstation-4-world-war-ii-video-games/